Rozhazuje peníze

Mayweather se zbláznil! Ukázal své šperky, fanouškům nabízí balík

Floyd Mayweather
Zdroj: Profimedia, instagram, floyd mayweather
Téma:
box

To, že je boxer Floyd Mayweather tak trochu blázen, ví snad už všichni, teď na sociálních sítích ale pořádně ulítl. Fanouškům se pochlubil svými šperky a navíc jim nabízí pořádný balík peněz.

V současnosti snad není kontroverznějšího boxera, než je Floyd Mayweather. V ringu v padesáti zápasech nenašel přemožitele a 27 svých soků poslal k zemi stylem KO. Mimo své úctyhodné výkony dokáže fanoušky ale také pořádně naštvat.


Ve své bohaté kariéře si vydělal více než dvacet miliard korun a svým bohatstvím se rád chlubí na sociálních sítích. Naposledy svým fanouškům na instagramu ukázal svou sbírku šperků.


Jenom na stole mu ve zlatě leží obrovské bohatství, část chce dát ale fanouškům. V soutěži nabízí 10 tisíc dolarů, v přepočtu si tak vítěz přijde téměř na čtvrt milionu korun. Pokud se vám teď objevily jiskry v očích a po části boxerova jmění toužíte, máte pravděpodobně smůlu. Mayweather v pravidlech jasně určil, že soutěžící musí žít v USA, nebo Kanadě.

Zobrazit pspvek na Instagramu

$10,000 GIVEAWAY! Who could use $10k on a Wednesday? My bags are too heavy. Heres your chance to win a $10,000 stack. #TMT #TBE . . TO ENTER takes less time than 1 round in the ring > . . 1. Now that I #partnered with @arena_up > just FOLLOW everyone they are following to be eligible . . 2. Come back here & tag 2 friends . . 3. Double your chances and get additional entries by going to http://www.arenaup.com/giveaway Profiles must be on PUBLIC until the winner is announced. NO PURCHASE NECESSARY.Sweepstakes ends 8/8/19. Must be a permanent legal resident of 50 US, DC, or Canada (excl Quebec) & 18 or older or age of majority in province or territory to enter. Subject to full Official Rules at http://www.arenaup.com/floyd-rules.Void in Quebec and wherever else prohibited. This sweepstakes is in no way sponsored, administered, or associated with Instagram, or the brand in this picture.

Pspvek sdlen Floyd Mayweather (@floydmayweather),

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:30 02:00

   Caro North - Expedition Antarctica

   02:00

   Basketbal: NBA All - Star Game 2020

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

 • Nova Sport 2

  • 01:05 03:45

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

Celý Program