všechno je jinak on neví, co dělá?!

Mayweather se omlouvá: Zápasit nebude, prý to vůbec nepochopil!

Floyd Mayweather
Zdroj: Profimedia
Téma:
MMA

Boxer Floyd Mayweather na začátku týdne vypustil do světa zprávu, že na konci roku chystá v Japonsku zápas s kickboxerem Tenshinem Nasukawou a to vše pod záštitou organizace Rizin, která pořádá zápasy v MMA. Jenže jak se ukázalo, vše bylo ne trochu, ale úplně jinak!

Měla to být obrovská show. Dosud neporažený boxer se postaví proti neporaženému kickboxerovi, který své soupeře drtí, jak na běžícím pásu. Organizátoři dokonce vypustili do světa i video, které na akci láká.
 

Upoutávka na další zápas Floyda Mayweathera VIDEO:

 

Mayweather se ale po návratu do Spojených států konečně probral a zjistil, že byl v Asii asi trochu mimo realitu. Zápas totiž žádný nebude, bude to pouze tříkolová exhibice pro pár zbohatlíků.

"S ničím takovým jsem nikdy nesouhlasil. Když jsme já a můj tým přišli na tiskovou konferenci, byli jsme naprosto zaskočení, jakým směrem byla tato akce prezentována. Měli jsme to hned zastavit, ale byl jsem zcela konsternován," napsal na svém instagramu Mayweather.

 

Tisková konference, video, to vše rozpoutalo ve světě bojových umění šílenství, protože legendární Floyd by zase navlékl rukavice a šel by se řezat. Ale tak to prý vůbec nebylo myšlené.

 

"Chci jasně říct, že jsem nikdy na oficiální duel nekývl. Při vší úctě, o Tenšinu Nasukawovi jsem do své cesty do Japonska nikdy neslyšel," uvedl jedenačtyřicetiletý boxer znalost svých poměrů na pravou míru. Celý jeho příspěvek si můžete přečíst níže.

 

 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Now that I am back on U.S. soil after a long and disappointing trip to Tokyo, I now have the time to address you, my fans and the media in regard to the upcoming event on December 31st that was recently announced. First and foremost, I want it to be clear that I, Floyd Mayweather, never agreed to an official bout with Tenshin Nasukawa. In fact (with all due respect) I have never heard of him until this recent trip to Japan. Ultimately, I was asked to participate in a 9 minute exhibition of 3 rounds with an opponent selected by the "Rizen Fighting Federation". What I was originally informed of by Brent Johnson of "One Entertainment" was that this was to be an exhibition put on for a small group of wealthy spectators for a very large fee. This exhibition was previously arranged as a "Special Bout" purely for entertainment purposes with no intentions of being represented as an official fight card nor televised worldwide. Once I arrived to the press conference, my team and I were completely derailed by the new direction this event was going and we should have put a stop to it immediately. I want to sincerely apologize to my fans for the very misleading information that was announced during this press conference and I can assure you that I too was completely blindsided by the arrangements that were being made without my consent nor approval. For the sake of the several fans and attendees that flew in from all parts of the world to attend this past press conference, I was hesitant to create a huge disturbance by combating what was being said and for that I am truly sorry. I am a retired boxer that earns an unprecedented amount of money, globally, for appearances, speaking engagements and occasional small exhibitions.

Příspěvek sdílený Floyd Mayweather (@floydmayweather),

 

Mayweather naposledy boxoval v loňském roce, když v srpnu v Las Vegas nastoupil proti MMA zápasníkovi Conoru McGregorovi. Toho také nakonec porazil a zaokrouhlil svůj počet vítězství v rignu na rovnou padesátku.

 

mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ragby: Gruzie - Fidži

   12:55 14:55
   14:55

   Element (428)

   15:10

   Ragby: Irsko - Skotsko

   17:10

   Major League Soccer Highlights (17)

   17:40

   Ragby: Wales - Itálie

   19:35

   NBA 2020

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Nîmes Olympique - Olympique Marseille

   12:30 14:15
   14:15

   Tipsport online Mistrovství České republiky a Slovenska 2020 v šipkách

   16:40

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace

   16:55

   Fotbal: Stade Rennes - RC Lens

   18:55

   Fotbal: Sporting Kansas City - Minnesota United FC

   20:40

   Element (428)

Celý program