video dům na floridě

Mayweather má nový dům. Na tento luxus vydělával minutu a půl!

Floyd Mayweather a jeho dům
Zdroj: YouTube.com

Floyd Mayweather si prostě umí žít dobře. Kdyby někdo stále přemýšlel nad tím, proč se slavnému boxerovi přezdívá "Money", tady má další z dlouhé řady odpovědí. Tenhle silák na luxusní bydlení v hodnotě téměř osmi milionů dolarů však nemusel ani dlouho pracovat, v ringu si na něj vydělal za minutku a pár sekund.

Luxusní rezidence ve floridském Miami Beach už říká Floydu Mayweatherovi "pane". Bývalý profesionální boxer se s kariérou v ringu rozloučil v loňském roce výhrou nad André Bertem, jež byla jeho devětačtyřicátou v profesionální kariéře, čímž dorovnal maximum legendárního Rockyho Marciana.
 

Teď už se ale pomalu chystá na očekávaný souboj s Conorem McGregorem, jenž se má v Las Vegas uskutečnit v půlce září. A mezitím si našel čas i na to, aby si udělal malou radost. Pořídil si totiž baráček na Floridě. No, baráček... luxusní vila na Miami Beach, kterou se můžete díky videu projít i vy, jej vyšla na 7,7 milionu amerických dolarů (185 milionů korun).

 

Jenže v případě Mayweathera se to opravdu dá označit bez nadsázky za malou radost. Vždyť za jednu minutu vítězného souboje s Mannym Pacquiaem si loni na jaře vydělal skoro pět milionů dolarů. Když si to přepočítáte, zjistíte, že na to, aby nastřádal potřebné peníze na své nové bydlení, musel boxovat minutu a půl.

A jak dlouho by na to musel dělat český člověk? Při průměrné mzdě blížící se k 26 500 Kč by musel chodit do práce 582 let!

Související témata:
TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:45

   NHL: Montreal Canadiens - New York Rangers

   03:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   04:00

   Laax Open

   04:35

   NHL: San Jose Sharks - New Jersey Devils

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - New York Rangers

 • Nova Sport 2

  • 01:15 02:10

   Ligue 1 Highlights (26)

   02:10

   UFC Reloaded (17)

   02:55

   UFC Reloaded (18)

   04:00

   Snowbike Festival & Tom Evans Profile

   04:25

   NBA – akce měsíce

   04:35

   NBA: Golden State Warriors - Los Angeles Lakers

Celý Program