největší grázl

Masvidal si připsal další prohru! Do soupeře se pustil jeho syn

David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 6. 8. 2020
Téma:
UFC

Po neúspěšném pokusu o získání titulu velterové váhy na UFC 251 se Jorge Masvidal pokusil získat skalp dalšího šampiona. Ve středu změřil síly s Codym Hendersonem, elitním hráčem hry Cornhole. Samotnému klání v hodu na cíl předcházel staredown, během kterého syn Největšího grázla v UFC dostál svého jména a soupeřovi uštědřil hned několik ran.

 Ve hře Cornhole se soupeři snaží vhodit do díry co nejvíce svých pytlíku naplněných kukuřicí. Masvidal s Hendersonem se pod záštitou ACL (American Cornhole Leauge) utkali ve zkráceném duelu na pět kol místo deseti.Před duelem se o pozdvyžení postaral zápasníkův pětiletý syn, který dostál otcova titulu Největšího grázla v UFC a při staredownu se vrhl na Hendersona. Po strkanici, kterou Masvidal vyprovokoval, zaútočil na soupeře a uštědřil mu sérii úderů s kopancemi.Pro Masvidala není netradiční hra nic nového. S Hendersonem změřil síly již v únoru a po prvním neúspěchu souhlasil s odvetou. Ačkoli přiznal, že hru neovládá, před zápasem byl plný sebevědomí.„Na svém kontě mám nejrychlejší knokaut v historii MMA a nyní si jdu pro nejrychlejší knokaut v historii Cornholu,“ řekl před druhým zápasem Masvidal.


Nicméně jeho plán mu nevyšel. I přes 15 bodový náskok, který Masvidal měl, se nakonec radoval Henderson. Ve třech kolech nasbíral 21 bodů a tím Masvidala “knokautoval“.
 
VIDEO: Exhibiční zápas ve hře Cornhole Masvidal vs. Henderson:

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: New York Islanders - Tampa Bay Lightning

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Eintracht Norderstedt - Bayer Leverkusen

   12:55

   Polední sportovní noviny

   13:00

   1000 mil československých

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Olympique Marseille - AS Saint - Étienne

   09:00 10:45
   10:45

   RunTour - Olomouc

   11:00

   Czech PGA Ropice Golf Trophy

   12:00

   NBA: Boston Celtics - Miami Heat

   14:00

   NHL: New York Islanders - Tampa Bay Lightning

   15:45

   Běhej lesy - Jizerská

Celý program