Martiník do toho vlétl skvěle, soupeře ukončil v prvním kole

Aktualizováno 23:34
17.7. 2021 20:10
KSW

David Martiník zvládl svůj druhý zápas v KSW na jedničku. Na Slovince Krušiče vlétl už po pár vteřinách a ještě během prvního kola ho dokázal poslat na zem, kde musel rozhodčí zápas ukončit.

David Martiník ukončil TKO v prvním kole Lemmyho Krušiče:

Martiníkovi vyšla hned první větší akce, do které se pustil po dvaceti sekundách. Soupeře rychle varoval, že to s českým bojovníkem nebude mít vůbec snadné.

A toto varování Martiník splnil hned v polovině prvního kola. Krušiče dostal na zem, kde ho zasypával tak intenzivní sérií úderů pěstí, že rozhodčí musel Slovince zachránit ukončením zápasu.

Marcin Krakowiak ukončil TKO v prvním kole Boryse Borkowského:

Borkowski s Krakowiakem do zápasu vlétli rychlou výměnou několika úderů a vypadalo to na zajímavou podívanou. Jenže ta trvala pouze lehce přes minutu.

Krakowiak totiž svého soupeře dokázal vzít a hodit na zem, a jelikož Borkowski pod sebe strčil ruku tak nešikovně, že si při pádu poranil loket, rozhodčí zápas rychle ukončil.

Lom-Ali Eskijew ukončil submisí v prvním kole Gilbera Ordoňeze Huilu:

Také třetí zápas skončil ještě před prvním gongem. Eskijew si dlouho vypracovával ideální pozici na zemi a dostal se do ní přibližně minutu před koncem kola. Následně si nachystal triangle choke a Kolumbijec půl minuty před koncem kola odklepal.

Bruno Santos vyhrál na body nad Pawlem Politylem:

Brazilský bijec několikrát během zápasu dostal svého polského rivala pod sebe, kde mu dával pořádný ground and pound. Oba si rozdali i několik nepříjemných kopů, ale žádný z nich nebyl tím finálním, a tak o výhře Santose rozhodli bodoví sudí.

Sebastain Rajewski vyhrál na body nad Arturem Soviňským:

Také další duel dospěl až do verdiktu rozhodčích. Vyrovnaný duel nabídl hned dva knockdowny v prvním kole, oba Poláci se nešetřili a vyrovnaný výsledek viděli i rozhodčí. Rajewski vyhrál na nejednomyslné rozhodnutí.

Tomasz Sarara ukončil submisí v třetím kole Filipa Bradariče:

Kickboxer Sarara absolvoval svůj premiérový MMA zápas a hned vítězně. První kolo skončilo na zemi, kde se oba vzájemně drželi za krk. Sarara byl přišpendlený k zemi, ale dočkal se gongu, který ho zachránil.

Také druhé kolo zakončil v nelichotivé pozici na zemi, kde ale dokázal uniknout ze soupeřova ground and poundu. Bradarič se chtěl za každou cenu vyhnout boji v postoji, a tak soupeře ihned svalil na zem. Rozhodčí ale přesunul boj opět do postoje a Sarara toho využil, ustál další pokus o takedown, dostal soupeře pod sebe a Bradarič vzdal.

Adrian Bartosiňski ukončil TKO v prvním kole Michala Michalského:

Bartosiňski šel do zápasu s bezchybnou bilancí 10-0 a první porážku nepoznal ani tentokrát. Soupeři v prvním kole nadělil neskutečně dlouhou kombinaci úderů, po které šel Michalski k zemi. Tam ho Bartosiňski, podobně jako Martiník, zasypal drsnou salvou úderů, kterou přerušil až rozhodčí.

Andrzej Grzebyk ukončil TKO v prvním kole Mariuse Žaromskise:

V prvním vzájemném duelu loni Grzebyk utrpěl zlomeninu nohy, se kterou ale zvládl dobojovat takřka celé jedno kolo. Poté byl jejich zápas ukončen pro zranění, a tak dostal Polák možnost na odvetu.

Tu využil skvěle hned v prvním kole. Soupeře přišpendlil na pletivo, zasypal ho údery a až rozhodčí zachránil Litevce od další bolesti, kterou mu hladový Polák způsoboval.

Szymon Kolecki v hlavním zápase ukončil KO v prvním kole Akopa Szostaka:

Zlatý olympijský medailista ze vzpírání byl proti Szostakovi jasným favoritem. Očekávání se naplnila, populární bijec Szostak zkusil jít do války, vyměnil si se soupeřem několik tvrdých ran, ale netrvalo to ani minutu a po jedné bombě se skácel k zemi.