box zápas celebrit

Marpo je vítěz, ale diváci pískali. Nechal Rytmuse přežít šest kol?

Rytmus a Marpo
Zdroj: Profimedia
Rytmus a Marpo
Téma:

Marpo je vítěz, ale Rytmus vydržel až do konce. To je výsledek ostře sledovaného duelu dvou celebrit československého šoubyznysu. Rapeři se snažili. Jenže nakonec právě jejich zápas sklidil obrovskou kritiku. Na rozdíl od představení navrátilce Lukáše Konečného.

Nebýt dvou rapperů, těžko by pražská O2 arena byla na galavečer XFN15 vyprodaná. Marpo a Rytmus proti sobě stanuli v posledním duelu a přesto, že slovenský troufalec byl ve druhém kole třikrát počítaný, boxerský zápas ustál až do konce. Možná ale právě proto dávali fanoušci nespokojenost.


Hlavní zápas večera se totiž v polovině klání podezřele změnil. Do té doby dominující Marpo, který dokonce po třetím počítání svého soupeře vyplivl chránič zubů, začal být pasivní a slovenský rapper Rytmus pak zápas doboxoval až do šestého kola.

 


Ač spousta fanoušků tleskala a i sám Marpo vysekl po konci duelu svému rivalovi poklonu za to, jak byl připravený, na sociálních sítích se strhla lavina kritiky.


Zatímco poražený Rytmus je oslavován za svůj výkon, v očích fanoušků zklamal právě vítěz Marpo. Ti, kdo zápas sledovali od prvního kola, předpokládali, že svého rivala ukončí. Před limitem. Rytmus už byl třikrát na zemi, ale pokaždé dokázal vstát. Jenže právě po krizové chvíli opravdu Marpo spíš už jen kontroloval vývoj duelu a do dalších ostrých střetů nešel.

 


Publikum chtělo vidět K.O., které měl Marpo nadosah. Jenže nepřišlo. Vítězství na body vypadalo ve finále jako plán, což samozřejmě publikum může brát s nevolí.


Česká scéna bojových sportů i tak může jen děkovat z fantastické promo. Na body jasně vyhrál Otakar „Marpo“ Petřina, který s bojovými sporty měl daleko více zkušeností. Slovenský rapper Patrik „Rytmus“ Vrbovský, ale ukázal, že přípravu vůbec nepodcenil.

Související témata:
ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Basketbal: ERA Nymburk - Casademont Zaragoza

   13:15 14:55
   14:55

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:55

   Fotbal: Racing Strasbourg - Paris Saint - Germain

   19:00

   World Match Racing Tour - Bermuda Gold Cup

   19:30

   NHL News

   19:45

   Studio NHL

 • Nova Sport 2

  • Granada CF - Manchester United FC

   12:40 14:25
   14:25

   Ligue 1 Preview (32)

   14:50

   Bellator 256: Bader vs. Machida II

   16:50

   Championship League Pool Highlights 2021

   17:55

   Ragby: Wales - Irsko

   19:55

   Rok Evropského fotbalu pod Covidem - 19

Celý program