Aktualizováno 23.2. 2019 20:34
hokej boj o postup

Marná Jágra snaha! Číslo 68 má další nahrávku, Kladno ale padlo

Jaromír Jágr

Jaromír Jágr se zápas od zápasu dostává do té pravé hokejové pohody. Jenže i když se podruhé v řadě dokázal zapsat do statistik utkání, jeho Kladno na ledě Třebíče padlo 3:5.

Po delším čase byl stadion v Třebíči vyprodaný do posledního místa, pořadatelé uvedli 5000 diváků v hledišti. A domácí Horácká Slavia se soupeře zvučnějšího jména nezalekla. Díky využité přesilovce šla Třebíč už po 140 sekundách do vedení a na začátku druhé třetiny navýšil Král na 2:0.

Prapor Kladna zvedli právě ti, na které fanoušci přišli. Jaromír Jágr servíroval Tomášovi Plekancovi a zapsal už třetí asistenci po návratu na led ve svém třetím utkání.

Brzy na to se Kladenským podařil majstrštyk, skórovali ve dvou oslabeních po sobě a otočili na 2:3.

Jenže Rytíři vedení neudrželi a v závěrečné třetině inkasovali tři góly, které rozhodly o tom, že body zůstaly v Třebíči. Kladno skončí v základní části nejlépe čtvrté.