zpátky do ringu

Manny Pacquiao se přidal do týmu McGregora. Nabízí se zápas legend

Conor McGregor a Manny Pacquiao
Zdroj: profimedia / koláž tn.cz
Conor McGregor a Manny Pacquiao
Téma:
MMA

Boxerská legenda Manny Pacquiao své poslední kroky kariéry spojil se sportovní agenturou Paradigm Management. Organizace zastupuje i MMA superhvězdu Conora McGregora a postarala se o duel s Floydem Maywetherem. Obě ikony bojových sportů jsou nově pod křídly stejné společnosti, a nabízí se tak možnost dalšího megazápasu.

Osminásobný boxerský šampion Manny Pacquiao (62-7-2) je ve svých jednačtyřiceti letech stále na vrcholu žebříčků. Spojení jeho jména s novou agenturou mu do poslední části kariéry přináší zdárné vyhlídky. „Jsem pyšný na uzavření partnerství s Paradigm Sport Management a jsem nadšený z nových možností, které mi Audie Attar přináší. Vše se může stát,“ komentoval svůj přestup Manny Pacquiao.
 

Jednou z možností je potencionální zápas s Conorem McGregorem (22-4). MMA zápasník si duelem s Floydem Mayweatherem (50-0) v roce 2017 vydělal mnohonásobně víc než kdy za zápas v kleci. Po úspěšném návratu z odpočinku v lednu 2020 se nebrání možnosti dalšího boxerského superzápasu.

Irský ranař, po nedávném 40vteřinovém ukončení Donalda Cerroneho (36-14-1NC), hodlá znovu usednout na trůn UFC. Stejně tak několikrát zmínil svůj zájem o boxerský titul. Kromě odvety s Floydem přiznal, že jednal i s Pacquiaem, který drží pás WBA. „Už se o nás mluvilo. Dokonce byla učiněna nabídka, ale ještě na to není ten správný čas. Ale je to možné, vyjednáváme,“ řekl McGregor v rozhovoru pro ESPN.

Později, na tiskové konferenci k příležitosti UFC 246 se novináři na duel znovu dotázali. „Byl by to skvělý zápas, proti malému silnému levákovi. Museli bychom dohodnout váhu a vše kolem. Ale zajímá mě to,“ prohlásil McGregor, který po úspěšném comebacku zatím nemá domluvenou příští výzvu.

Conorův zájem o box komentoval i prezident společnosti Attar: „Když si něco usmyslí, většinou se to stane. A i pro boxery je to díky němu unikátní byznys.“ Slovům nelze nic vytknout. Ačkoli byl zápas s Floydem přirovnáván k divadlu, oběma sportovcům vydělal obrovské peníze. Dohromady si měli odnést přes 8 miliard korun.

DC TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   18:00 21:00
   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

   21:35

   Off-road Maraton (2)

   22:00

   NHL: Tampa Bay Lightning - Dallas Stars

 • Nova Sport 2

  • NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   18:55 20:55
   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

   01:35

   NBA: Miami Heat - Boston Celtis

   02:10

   NBA - Nejlepší akce nováčků 2015 - 2020

Celý program