Aktualizováno 22.2. 2017 20:09
novasport evropská liga

Manchester vyhrál i ve Francii, postupují také Krasnodar a Schalke

Manchester United postoupil do osmifinále Evrposké ligy

Další krok vyšel! Manchester United neponechal nic náhodě a po vítězství 1:0 na hřišti francouzského AS St. Etienne postoupil do osmifinále Evropské ligy. Přišel ale o Erica Baillyho. Dál jde i Krasnodar a Schalke 04.

United i bez zraněného Wayna Rooneyho potvrdili roli favorita a postup pojistil svým gólem už v 16. minutě Henrik Mchtarjan. Ve druhé půli se sice během tří minut vykartoval obránce Bailly, ale Manchester žádné drama nepřipustil.

Překvapení připravil fotbalové Evropě Krasnodar, který po domácím vítězství 1:0 nad Fenerbahce Istanbul jako první skóroval i v Turecku. Domácí tým sice před koncem první půle srovnal skóre, ale na obrat už síly nenašel.

Třetím týmem, který stvrdil postup mezi 16 nejlepších celků Evropské ligy, je Schalke, které doma jen pohlídalo postupový výsledek z hřiště PAOK Soluň.