Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Krásné gesto

Malý fanoušek naháněl hvězdu a skončil v krvi, Salah mu splnil sen

Mo Salah a zraněný fanoušek
Zdroj: Twitter, Liverpool News 365

Hon za podpisem občas skončí bolestivě. Na vlastní kůži to zažil i jedenáctiletý Louis Fowler, který se snažil dohnat Mohameda Salaha a narazil hlavou do lampy. Egyptský kanonýr vše viděl a zakrvácenému chlapci splnil sen.

Mladý Louis je pro podpis jeho favoritů z Liverpoolu udělat téměř cokoliv. Se svým bratrem čekal o víkendu u tréninkového centra, aby sehnal podpisy největších hvězd.


Když se blížilo auto nejlepšího střelce Reds, jedenáctiletý klouček ho rychle poznal a za luxusním vozem se rychle rozeběhl. Kvůli nadšení ale pro oči neviděl a napálil to rovnou do pouliční lampy. Ta ho posadila na zem a z nosu se mu spustily vodopády krve.

Egyptský fotbalista si nehody hned všiml a auto otočil. Nejen že se ujistil, že je mladý fanoušek v pořádku, splnil mu ale rovnou jeho dětský sen se s ním vyfotit. Fotografie obou chlapců se rychle dostaly na internet a jejich otec slavnému hráči na dálku poděkoval.


„Díky Salahu za to, že jsi se otočil a zkontroloval, jestli je kluk v pořádku poté, co se sám knockoutoval při snaze ti zamávat. Je tvým velkým fanouškem a tvůj čin zmírnil bolest, kterou si sám způsobil. Jsi fajn chlap,“ napsal k fotkám svých synů na twitteru.

 

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:40 18:25

   Házená: THW Kiel - TSV Hannover-Burgdorf

   18:25

   Maxi Tip Poker Tour (25)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Element (400)

   19:15

   Rychlá kola (11)

   19:45

   Off-road Maraton (7)

 • Nova Sport 2

  • 17:55 18:05

   RunTour – Pardubice

   18:05

   NBA: Chicago Bulls - Brooklyn Nets

   20:05

   Grand Slam of Darts 2019

   22:00

   Truck Racing Magazine (10)

   22:20

   Czech rally - Speciál

   22:45

   NHL: Vancouver Canucks - Colorado Avalanche

Celý Program