Publikováno 25. 8. 2018
Všude krev Šílený moment

Málem se vykastroval vrtačkou: Borec z UFC popsal chvíle hrůzy!

Bryce Mitchell
Zdroj: facebook

Na tento týden nebude příliš dobře vzpomínat Bryce Mitchell. Třiadvacetiletý bojovník z UFC se totiž málem nedobrovolně vykastroval. Sám mladý Američan celou situaci takto popsal. Když totiž doma potřeboval něco opravit elektrickou vrtačkou, stala se mu nehoda. Vrtákem se Mitchell poranil přímo v rozkroku…

Na krev je Bryce Mitchell z oktagonu zvyklý. Jenže když viděl kaluž pod sebou ve chvíli, kdy doma používal elektrickou vrtačku, byl to asi úplně jiný adrenalin, než který zažívá při soubojích v UFC.

 

Vše se stalo tak, že Mitchell vrtal otvor do desky, jenže vrták mu sjel a způsobil mu zranění v choulostivých partiích. Podle bojovníka mu nástroj rozpůlil šourek a přeťal varlata. O tom, že nejde o výmysl, hovoří i fotka, kterou fighter umístil na sociální síť.

 

 

Bryce Mitchell pak okamžitě odjel do nemocnice na šití. "Nemůžu zveřejnit fotku, ale moje varlata už jsou zase zpátky u sebe. Myslím, že nějaký vysoký kop by je ale zase roztrhnul," dělal si Mitchell z celé situace srandu.

 

 

Je tak jasné, že si bude muset dát od UFC na nějakou dobu pauzu. Jak moc je zranění vážné, to ví jen sám Mitchell. Bojovník ani neuvedl, jestli jeho nehoda nebude mít nějaké trvalé následky. Má však možná ponaučení, že manuální práce má do budoucna svěřit do rukou odborníka…

lju TN.cz