Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 19. 5. 2018
Fotbal Slavilo se

Oslavy v Plzni: Hráči přijeli tanky! M***y pražský, řval manažer Šádek

Oslavy plzeňského titulu 2018
Zdroj: Profimedia

V Plzni propukly oslavy ligového titulu. Viktoria ho získala po roční pauze, když v 29. kole letošního ročníku porazila 2:1 Teplice. Slavilo se na hřišti a pak v centru města, kde na tým čekaly stovky fanoušků. Někteří z nich si dokonce sáhli na pohár. Hráče přivezly a odvezly tanky.

Fotbalisté Plzně jsou popáté za posledních osm let českými šampiony. Viktoria si navíc zajistila účast v příštím ročníku Ligy mistrů a finanční bonus od UEFA ve výši 382 milionů korun. A tak bylo hodně co slavit. Fotbalisty přivezly na náměstí dva tanky. Pro plzeňské hrdiny už bylo připraveno pódium, před kterým se sešly stovky fanoušků. "Kde jsou ty slávisti a sparťani? Kde mám ty m**ky pražský?" ptal se fanoušků Adolf Šádek, generální manažer Plzně. 

 

16

GALERIE: Oslavy plzeňského titulu 2018

Zdroj: Profimedia

Oslavy plzeňského titulu 2018

Hodnocení:

 

Někteří příznivci Viktorie si sáhli i na ligový pohár. Všichni se každopádně bavili, pivo a šampaňské teklo proudem. Sobotní noc v Plzni bude zkrátka dlouhá…

 

 

Podle hráčů povede mejdan David Limberský. To naopak trenér Pavel Vrba přiznal, že na velké večírky není a tak se možná od týmu v průběhu večera brzy odpojí. "Právě kvůli vám jsem se vrátil," řekl Vrba s pivem v ruce fanouškům.

lju TN.cz