rozhovor o soupeřce

Pudilová měla exotickou přípravu! Trenér řekl, co chystá do zápasu

Lucie Pudilová odpovídala na dotazy novinářů
Zdroj: TV Nova
Lucie Pudilová odpovídala na dotazy novinářů
Téma:
UFC

Jedinou českou bojovnici v UFC čeká už 3. srpna další zápas. Lucie Pudilová vyzve Antoninu Schevchenko z Ukrajiny a protože jsou obě vyhlášené postojářky, čeká se hodně atraktivní boj. Trenér české zápasnice Ladisla Erdelyi prozradil, jak se Lucka připravuje.

Pětadvacetiletá rodačka z Příbrami vyzve bývalou kickboxerku, takže se dá očekávat dramatická podívaná.

"Všichni víme, že má sice slavnější sestru Valentinu, ale oni trénují spolu a Antonina má dost zkušeností. Je vynikající v postoji, ovládá Muay Thai. Proto trénink zaměřujeme tímto způsobem," prozradil trenér Ladislav Erdelyi.

Po posledním zápase, který Lucie prohrála na body s Američankou Liz Carmouche, si jela vyčistit hlavu na Kubu. Tam sice chvíli odpočívala, ale pak si dávala pořádně do těla.

GALERIE: Lucie Pudilová se připravuje na další zápas v UFC

1
/
5
Zdroj: Instagram
Lucie Pudilová

"Lucka si odpočinula, ale na dovolené se jen neválela na pláži. Byla dva měsíce na Kubě a tam podstoupila tvrdou dřinu v kempu," odhalil trenér, co dělala na ostrově v Karibiku.
 

Po návratu následoval krátký odpočinek a pak už hurá zpět do práce v okolí Příbrami, kde je jako v celém Česku poslední týdny pěkně horko. "Nám ty vedra teď vlastně docela sedí, protože na té Kubě bylo taky teplo. Ta příprava už samozřejmě probíhá déle a posledních 14 dní už bude závěrečná fáze. Teď vidím, že je dobře rozjetá," hodnotí průběh přípravy trenér.

Kromě toho zmínil, že do tréninku zařadili také nové prvky. "Změnili jsme pár věcí, má teď také více zkušeností a má i pochopitelně vyšší cíle. Na ten zápas se opravdu hodně těsí. Ona ví moc dobře, že to není jen o tom obléknout si tričko s nápisem UFC, ale že se musí makat,".

Pro Lucii bude zápas s Antoninou už jejím šestým vystoupením v nejprestižnější MMA organizaci světa. Zatím dvakrát vyhrála a třikrát se radovaly soupeřky. Všechny zápasy se přitom rozhodovaly na body, což by teď chtěla konečně zlomit.

 

"Je rozhodnutá, že už to nechce nechat na rozhodčích. Chce to rozhodnout sama, samozřejmě to může přijít i z druhé strany, ale to je prostě MMA" dodává Erdelyi.

VOYO

Sledujte Nova Sport ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Tipsport Premier League 2021

   13:05 15:35
   15:35

   Bellator 258: Archuleta vs. Pettis

   18:35

   Kolo pro život - Dobřichovice

   18:45

   NHL News

   19:00

   Odpolední sportovní noviny

   19:05

   Český motorsport 2021 (2)

 • Nova Sport 2

  • World Cup of Pool 2021

   13:00 17:00
   17:00

   Házená: HBW Balingen - Weilstetten - GWD Minden

   18:30

   World Cup of Pool 2021

   22:30

   NBA Triple (8)

   22:40

   NBA: Los Angeles Lakers - New York Knicks

   00:40

   Ligue 1 Highlights (36)

Celý program