Po návratu Exkluzivní rozhovor

Pudilová po první výhře v UFC: Euforie, soupeřka byla namyšlená!

Lucie Pudilová - 15
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Téma:
UFC

Jediná česká bojovnice v UFC Lucie Pudilová má za sebou druhý zápas v nejprestižnější soutěži MMA a zároveň první výhru. V Singapuru porazila Korejku Ji Yeon Kim. Z exotické země už přiletěla do Česka a exkluzivně pro Nova Sport popsala své pocity i to, co ji čeká dál. Také se svěřila, že ji těší velký zájem fanoušků, kteří Pudilovou stále více poznávají.

Do Česka přiletěla se svým týmem u včera, ale hned musela řešit jednu nepříjemnost. V Singapuru se jí ztratil mobil. "Při vážení tam byl velký zmatek, ve kterém jsem přišla o telefon. Vůbec nevím, co se s ním stalo," vyprávěla nám, náladu jí to však nezkazilo. "Pocity mám dobré," začala stručně o své první výhře v UFC.

 

 

Na souboj s Ji Yeon Kim byla oproti své premiéře v UFC dobře připravená. "Byl to druhý zápas a tak už jsem věděla, co se bude dít," pokračovala Pudilová. Ta byla při vyhlašování výsledku v Singapuru chvíli v napětí. "Věděla jsem, že jsem ten zápas vyhrála, ale to jsem věděla i minule, jenže tehdy mi rozhodčí dal prohru. Takže to bylo z toho důvodu," popisovala.


 

Soupeřka nebyla Pudilové moc sympatická. "Ji Yeon Kim byla hodně namyšlená. Možná to byla jen její přetvářka. Po zápase jsme si ani nic neřekly, jen jsem ji podala ruku," řekla chladně. "Chápu ji, že byla zklamaná. I když zase nevím, co ji tak mrzelo, když třetí kolo jen přežívala. To nemohla snad ani doufat, že vyhraje," dodala ke Korejce.

 

Po svém prvním vítězství není ani tak unavená, jako byla po svém prvním zápase v UFC. "Minule jsem se cítila hlavně psychicky špatně, protože jsem prohrála. Tenhle zápas mě naopak fyzicky vůbec nezatížil. Mám jen nějaké škrábance, ale to přebíjí ta euforie z výhry," usmívala se.

 


A jak vnímala samotný zápas? "V prvním kole jsem se rozjížděla, druhé bylo slabé a ve třetím jsem už byla zabiják. Kdyby to trvalo ještě trochu déle, tak jsem ji uškrtila," mírně ji mrzelo. Po zápase si užívala ostatní souboje včetně toho hlavního mezi Correiovou a Holmovou, ve kterém viděli diváci parádní KO. "Když ji podruhé začala provokovat, říkala jsem si, ať to raději nedělá. Nakonec to pro ní dopadlo opravdu špatně," vyprávěla.

 


Fanoušci Pudilovou stále více poznávají a velmi si ji oblíbili. "Lidé to v Singapuru prožívali dost. Chodili za mnou a hodně se chtěli fotit. Na vážení mi fandili více, než té soupeřce. To jsem se divila. Pak mi fandili i během zápasu," těšilo Lucii.


 

Mimo UFC si stačila prohlédnout hlavní symboly Singapuru. "V ten den, co jsem vyhrála zápas, jsem si zašla prohlédnout ten nekonečný bazén. Nechala jsem se u něj vyfotit. Byl to velký zážitek, ale pak jsem se vrátila do Česka a říkala jsem si, jak je tady krásně," řekla po příletu.

 

 

A Lucky budoucnost? "Naše vize je teď taková, že bychom chtěli alespoň jeden zápas za čtyři měsíce," plánuje. "Teď se hodně soustředím na rodinu a blízké, kteří mě do teď velmi podporovali. Hodlám si dát teď nějakou pauzu, chci si hlavně psychicky odpočinout. Hned pak se zase vrhneme do tréninku," prozradila své další plány.

 
 

Léto trávit někde u moře však nechce. "Jsem nejraději doma, teď je tady navíc i pěkné počasí. Kvůli dovolené bych se zase musela někam pachtit a byla bych zase unavená. Spíš se chci zregenerovat v Česku," vysvětlila.

Lukáš Jůdl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:00 01:30

   Rychlá kola (2)

   01:30

   Caro North - Expedition Antarctica

   02:00

   Basketbal: NBA All - Star Game 2020

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 01:05 03:45

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

Celý Program