Fotbal SILNÉ EMOCE

Lucas poslal Spurs do finále LM, pak se před novináři rozplakal!

Lucas Moura

Superhrdina včerejšího semifinále Ligy mistrů se neubránil slzám, když mu novináři po zápase ukázali brazilský komentář závěru utkání. Jihoameričtí komentátoři jsou známí svým velmi emotivním, dalo by se říct až „uřvaným“ projevem, a právě velké nadšení z Lucasovy domoviny ho přimělo k pláči.

Po prvním poločase Tottenham prohrával 2:0, celkově už o tři góly a byl na odpis, ale ve druhé půli se výkon Spurs zvednul a brazilské ofenzivní eso hattrickem dovršeným v poslední minutě nastavení ukončilo pohádkovou jízdu Ajaxu.

Po zápase byl pak samozřejmě největším terčem novinářů právě Lucas. Ti mu ukázali záběry vysílané brazilskou televizí, což Mourovi vehnalo slzy do tváře, a následně měl problém s odpovídáním na otázky.

„Nedá se popsat, jak se právě cítím. Jsem velmi šťastný a velmi hrdý na své spoluhráče,“ vyjádřil se Lucas.

„Fotbal je úžasný, dává nám chvíle jako tyhle. Toto je nejlepší okamžik mé kariéry,“ zněl další z jeho komentářů.

17:20

FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína Záznam kvalifikace na olympijský turnaj v plážovém volejbalu (muži)