Carabao Cup

Liverpool potáhnou teenageři. Sázkaři ale věří, že způsobí zázrak

Za Liverpool by měli hrát v Carabao Cupu mladíci.
Zdroj: profimedia.cz
Za Liverpool by měli hrát v Carabao Cupu mladíci.
Téma:

Takovou kolizi termínů ještě fotbalový Liverpool nezažil. Během 24 hodin odehraje dva zápasy na dvou kontinentech s dvěma různými protivníky a ve dvou různých soutěžích. Až moc shod na jeden tým. Anglický tým si s tím ale dokázal poradit.

Liverpool jako vítěz Ligy mistrů hraje mistrovství světa klubů v Kataru. Ve středu od 18:30 ho čeká zápas s mexickým klubem Monterrey. Už dnes večer od 20:45 ten stejný tým nastoupí ve čtvrtfinále Carabao Cupu proti Aston Ville.
 


 

Trenér Jürgen Klopp se ke kolizi termínů rozhodl přistoupit jednoznačně. S největšími hvězdami odcestoval do Kataru a Carabao Cupu budou hrát mladíci. Je povede jako trenér Neil Critchley, za normálních okolností kouč výběru do 23 let.
 


 

„Bude to pro nás všechny skvělá příležitost. Pro mě to je privilegium vést hlavní tým Liverpoolu na tak fantastickém stadionu proti tak skvělým hráčům,“ řekl Critchley.
 

 

On sám si bude připadat, jako když koučuje juniorku. Jádro týmu, který proti Aston Ville nastoupí, jsou hráči, kteří pravidelně nastupují za U23. Je doplní ještě mladší hráči.

Jeden šestnáctiletý (Harvey Elliott), tři sedmnáctiletí (Sepp van den Berg, Layton Stewart a Ki-Jana Hoever) a tři osmnáctiletí (Morgan Boyes, Yasser Larouci, Luis Longstaff). Prostě školka.


Radikální řez v sestavě se projevil i do sázkových kurzů. Na Liverpool je mnohem větší kurz, než na Aston Villu. Z původní hodnoty 12:1, ale postupně klesá. Už se pohybuje kolem 5:1.

Sázkaři totiž Reds věří i přes velké mládí. Ruku na srdce, byla by to velká sportovní senzace, kdyby mladíci proti celku z Premier League uspěli. Ale ve fotbale nikdy nevíte.

Utkání můžete sledovat živě na Nova Sport 1 a na VOYO od 20:45. Komentátorem zápasu je Vojtěch Tichava.
 

Související témata:
vat TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ragby: Bath Rugby - Gloucester Rugby

   18:25 20:30
   20:30

   Major League Soccer Highlights (7)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   22:05

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod Moto3)

   23:00

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod MotoGP)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Leyton Orient - Tottenham Hotspur

   18:55 20:55
   20:55

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   21:10

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   23:05

   Fotbal: Stade Rennes - AS Monaco

   00:50

   Element (422)

   01:05

   UFC Reloaded (60)

Celý program