Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 28.3. 2017 18:12
derby bude velká sláva

Lístky na derby zmizely? Má je Hušbauer, vypravuje pět autobusů!

Josef Hušbauer v pražském derby
Zdroj: Profimedia
Josef Hušbauer v pražském derby

Po dlouhých devíti letech půjde Slavia do derby proti Spartě v roli favorita. V Edenu bude vyprodáno a dorazí i Hujerovi - tak se teď v kabině sešívaných přezdívá rodině a známým záložníka Josefa Hušbauera.

Derby bylo vyprodané prakticky za hodinu, ani sami hráči nedostanou na tribuny všechny své známé. Nejlépe se v bojích o lístky prý ale umí pohybovat Josef Hušbauer, který v minulosti hrával za Spartu. "Pepa Hušbauer ten vypravuje asi pět autobusů, nevím ani kolik si bral lístků, jestli to je možný spočítat," prozradil něco ze zákulisí kabiny drzý mladík Antonín Barák.


Slavia bude favoritem a ráda by zopakovala podzimní vítězství, kdy na Letné vyhrála 2:0. "Vzhledem k počtu novinářů je znát, že se přiblížilo něco výjimečného. Ano, i my to prožíváme to intenzivněji," přiznal trenér Jaroslav Šilhavý.


Slavia je momentálně v tabulce druhá a před třetí Spartou má náskok devíti bodů. "Chceme vyhrát a udržet ten náskok," říká rezolutně Muris Mešanovič, který v podzimním duelu nejdřív nedla penaltu a pak stejně skóroval.


V neděli půjde už o 287. derby pražských "S".

ram TN.cz