Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.9. 2017 11:04
kauza loket už to asi nebolí

Limberský bere zlá slova zpět a soupeři odpustil. Prý je to fotbal!

Limberského instagram
Zdroj: Instagram

Fotbalista David Limberský musel po utkání s Mladou Boleslaví, kde ho k zemi srazil Nikolaj Komličenko, na operaci, protože rentgen prokázal zlomeninu lícní kosti. V nemocnici si pak David udělal selfíčko a neodpustil si jízlivou poznánku směrem k soupeři. Ten se mu však později omluvil a plzeňský fotbalista nyní žádá komisi, aby mu udělila co nejmenší trest.

Pravda, Komličenko v pokutovém území, kde Limberského srazil loktem k zemi, nejednal zrovna v rukavičkách. A plzeňský obránce musel na operaci a nějaký čas bude bez fotbalu.

 

 

Nicméně Limberský své postelové selfie z nemocnice okomentoval slovy "za cca dvě hodiny operace...díky, rusáku". Čímž dal jasně najevo, co si o soupeři myslí.

 

Jenže Komličenko nejspíš také patří mezi mágy sociálních sítí a vzkaz si na Limberského instagramu přečetl. Následovala omluva a světe div se, děly se věci!

 

Limberského instagram
Zdroj: Instagram

 

Den po operaci pak Limberský na otočil a přes instagram poslal do světa další zajímavý vzkaz.

 

"Děkuji Komličenkovi za omluvu. Odpouštím ti a zároveň apeluji na disciplinární komisi, ať je trest co nejmenší nebo žádný... Je to fotbal," napsal 33letý obránce.

 

Je to zkrátka fotbal.

mm TN.cz