Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.10. 2017 14:48
video příprava na zápas

Lidí chtějí vidět trochu krve, říká Joshua. Naposledy zničil trenažer

Anthony Joshua zlomil rekord na boxerském trenažeru
Zdroj: BBC
Anthony Joshua zlomil rekord na boxerském trenažeru

Poprvé od triumfu nad Vladimirem Kličkem se v boxerském ringu přestaví superstar Anthony Joshua. Je možná zklamáním, že původní soupeř Kubrat Pulev se ze souboje omluvil. Ale i tak bude duel s Carlosem Takamem báječnou podívanou.

Joshua totiž slíbil, že jeho další zápas bude pokračováním válečného tažení. „Nemění se nic od doby, co jsem bojoval s Kličkem. Myslím, že to je důvod proč lidi chtějí na mé zápasy chodit. Vědí, že uvidí jak zničím soupeře, tak i trochu krve, ale zároveň respekt,“ říká dnes možná nejvýraznější boxer současnosti.


Jenže Carlos Takam nepůsobí jako někdo, kdo by se bál. Na předzápasové tiskovce byl přesvědčivý. Rodák z Kamerunu má v profiringu bilanci 35 vítězství a 3 proher a 70 procentech zápasů poslal své soby na zem před limitem. Naposledy v červnu Ivicu Bacurina už ve druhém kole.Jestli to ale bude stačit na Joshuu, se uvidí v sobotu. Kličkův přemožitel je jasným favoritem a poté, co v podstatě ukončil kariéru muže, kterému se říkalo „Doktor Ocelové kladivo“ stal se celebritou. V populární talkshow Grahama Nortona na kanále BBC dokonce pokořil rekord boxerského trenažeru.Galavečer, jehož hlavním hřebem bude souboj Joshua vs. Takam, můžete sledovat na NOVA Sport 1 v sobotu 28. října večer od 21:45.

ram TN.cz