brzy se uzdraví

Liberečtí Tygři jsou bez kouče! Musel být hospitalizován v nemocnici

Patrik Augusta
Zdroj: Profimedia
Téma:

Dva zápasy se budou muset hokejisté Liberce obejít bez hlavního trenéra Patrika Augusty. Ten byl z důvodu náhlé zdravotní indispozice hospitalizován v liberecké nemocnici. Jeho funkci během víkendu obstará asistent kouče Jiří Kudrna.

Bílé Tygry čeká náročný dvojzápas venku. V pátek v Pardubicích a v neděli pocestují Liberečtí do Brna. U obou těchto utkání bude Augusta chybět. Na lavičce kromě asistenta Kudrny, který si odbude svoji premiéru v extralize, usedne také Valdemar Jiruš, jenž momentálně trénuje prvoligové Benátky nad Jizerou.


„Podle aktuální lékařské zprávy se nejedná o nic vážného. Pokud se naplní prognózy, měl by se Augusta do role hlavního trenéra vrátit v příštím týdnu,“ doplnili informaci o jeho stavu web Bílých Tygrů.


Patrik Augusta trénuje liberecké Tygry od letošního května. Předtím byl asistentem Filipa Pešána, po němž jeho roli v hlavním týmu převzal.

Augusta je zároveň synem hokejové legendy Josefa Augusty, který v národním týmu jako trenér a asistent slavil zisk zlatého hattricku na přelomu tisíciletí.

Liberec je po osmi kolech na první pozici v hokejové Tipsport extralize, když nasbíral dohromady 19 bodů. Druhý Třinec ztrácí jediný bod.

 

mao TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:00 01:30

   Rychlá kola (2)

   01:30

   Caro North - Expedition Antarctica

   02:00

   Basketbal: NBA All - Star Game 2020

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 00:50 01:05

   Marek Hyka - Hlavou dolů (5)

   01:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

Celý Program