Fotbal Bundesliga

Lewandowski elegantně uklidil míč! Takto rozhodl zápas VIDEO

Robert Lewandowski

Bayern Mnichov dokázal na hřišti Freiburgu parádně otočit zápas. Postaral se o to dvěma zásahy Robert Lewandowski a především jeho druhý gól stál za to. Domácí z něj však velkou radost neměli, bod z utkání proti prvnímu celku soutěže by byl pochopitelně velmi cenný.

Už ve čtvrté minutě poslal Freiburg do vedení útočník Janik Haberer. Od té doby však měli slovo hosté a především Robert Lewandowski. Ten v pětatřicáté minutě zařídil vyrovnání, ale to hlavní z jeho pohledu přišlo až v nastavení. Zpracoval si v pokutovém území vysoký centr na prsa a poté velmi elegantním způsobem uklidil míč do brány.

Bylo to milimetrové zakončení, nad kterým se fanoušci na sociálních sítích rozplývají. Doslova profesorská práce, která navíc rozhodla celý zápas. Bayern zvítězil nad Freiburgem 2:1.

• 09:00 09:05