nova sport extrémní závody

Letní sezonu Spartan Race otevře víkendový dvojzávod v Koutech

Spartan Race Kouty II
Zdroj: TN.cz
Téma:

Kouty nad Desnou - Série extrémních překážkových závodů Reebok Spartan Race odstartuje svou letní sezonu 2017 v České republice poslední dubnový víkend. Dva závody této prestižní série bude hostit Ski areál v Koutech nad Desnou. Na své si tradičně přijdou i děti v rámci Spartan Kids.

Fanoušci a diváci, kteří do skiareálu dorazí, rozhodně nebudou litovat. Perfektní festivalovou arénu doplní skvělá atmosféra spartanských závodů a plno zajímavých překážek. V sobotu 29. dubna se běží Spartan Super, jehož trať měří nejméně třináct kilometrů. Půjde také o první závod Regionální Super série a na start se postaví ti nejlepší závodníci střední Evropy. O den později se poběží nejkratší varianta závodů, Spartan Sprint. Vítězství v elitní kategorie obhajuje trojnásobný šampion Spartan Race v Koutech nad Desnou Peter Žiška ze Slovenska. V minulosti se totiž v tomto horském středisku běžel dvakrát Super a jednou Beast, pokaždé vyhrál tento slovenský fenomén.

Po oba dva dny bude trasa Spartan Race patřit i dětem. Hlavním partnerem dětských závodů je NERF. V areálu tak nebude chybět ani proslulá a velmi oblíbená NERF aréna s aktivitami pro nejmenší spartany. Závodit se bude ve čtyřech kategoriích od 4 do 14 let na trasách dlouhých 750 metrů až 2,5 kilometru. „Závody Spartan Race bez dětských závodů si už ani nedovedeme představit,“ prohlásil člen organizačního týmu Jan Jirkal a doplnil: „Každým závodem je trať pro Spartan Kids lepší a lepší.“

Pokud chcete být u toho aktivně, registrujte sebe nebo své děti na www.spartan-race.cz nebo na místě!


 

Související témata:
TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

   11:30

   Házená: Füchse Berlín - SC Magdeburg

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Fotbal: Olympique Lyon - Racing Strasbourg

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

   13:00

   NHL: Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers

Celý Program