Aktualizováno 15.2. 2019 17:33
video evropská liga

Žena ikony prosila a Čech mrznul! Lepší než sex, ulevil si pak kouč

Evropská liga viděla ve čtvrtek nejedno překvapení. O to největší se ale zřejmě postaral běloruský BATE Borisov, který pokořil slavný Arsenal Londýn. A trenér Alexej Baga to po zápase glosoval po svém…

Výsledek 1:0 z domácího utkání sice není kdovíjak zázračný, co se postupové matematiky týče, v Bělorusku ale udělal radost. „Je zřejmé, že v Londýně to nebude snadné. Ale udělali jsme malý krůček do dalšího kola. Na 90 procent jsme odhadli hru Arsenalu, nebylo nic, čím by nás trenér Emery překvapil,“ liboval si trenér Borisova.

Jeho tým řešil i neobvyklou prosbu. Manželka hvězdného Alexandra Hleba žádala, aby její muž hrál nanejvýš poločas.

Alexander Hleb
Zdroj: Profimedia Alexander Hleb

Mráz v Bělorusku by mu prý nemusel dělat dobře po nemoci. Jenže Hleb nakonec hrál skoro 60 minut! „Dnes byla docela dobrá teplota,“ ušklíbl se Baga. Bylo na nule…

Po odchodu z tiskovky si pak ještě trenér běloruského týmu ulevil. „Bylo to lepší než sex!“ Aby ne, Arsenal neporážíte každý den.