Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video odchod z repre

Leo, vrať se! Messimu postavili sochu, všichni na něj naléhají

Socha Lionela Messiho
Zdroj: profimedia.cz

Před pár dny Lionel Messi šokoval celý fotbalový svět prohlášením, že končí v argentinské reprezentaci. V Buenos Aires na jeho počest odhalili sochu a při této slavnostní příležitosti zazněly další hlasy, které kanonýra Barcelony prosí, aby si konec v reprezentaci ještě rozmyslel.

Když Argetina prohrála ve finále poháru Copa América na penalty s Chille, byl Lionel Messi očividně frustrovaný. Nicméně to, co následovalo po zápase, nikdo nečekal. Messi se vzdal reprezentace!


Anketa

Změní Lionel Messi své rozhodnutí?

Hlasovalo 70 lidí.

"V národním týmu končím,"
pustil do světa. "Už jsem hrál čtyři finále, zřejmě mi to není souzeno. Snažil jsem se, co to šlo. Strašně jsem ten titul pro Argentinu chtěl, ale nedokázal jsem to, takže si myslím, že je konec," dodal Messi.Pětinásobnému nejlepšímu fotbalistovi planety teď ale v Buenos Aires odhalili jeho vlastní sochu. A většina Argentinců doufá, že jde o gesto, které pomůže hvězdu Barcelony přemluvit.
 


"Tohle je příhodný moment, jak požádat Lea, aby zůstal. Kdo můžete, udělejte si fotku se sochou, dejte ji na sociální sítě a žádejte, aby zůstal," uvedl v projevu starosta města Horacio Rodriguez Larreta.

Socha Lionela Messiho v Buenos Aires
Zdroj: profimedia.cz Socha Lionela Messiho v Buenos Aires


Messiho ke změně svého rozhodnutí nepřímo vyzval i šéf argentinského fotbalu Luis Segura: "Věřím, že Messi ještě změní své rozhodnutí, nezaslouží si takový konec. Argentina ho navíc potřebuje. S ním mistrovství světa v Rusku vyhrajeme."A připojili se i fanoušci,m kteří se rovněž nechtějí smířit s tím, že teprve devětadvacetiletý Messi už dres argentinského nároďáku neoblékne.

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:00 18:00

   Mistrovství světa SKIF 2019

   18:00

   Off-road Maraton (4)

   18:20

   Rychlá kola (7)

   18:50

   NBA – akce měsíce

   19:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   19:30

   Cliff Diving World Series - Libanon

 • Nova Sport 2

  • 17:30 20:05

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   20:05

   World Matchplay Darts 2019

   00:00

   Ambassador’s 2019

   00:10

   Sport Hradec Cup 2019

   00:25

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   02:10

   UFC Now (17)

Celý Program