Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

odměna zlatá ester

Ledecká už prozradila, za co bude utrácet vydělané miliony!

Ester Ledecká
Zdroj: Profimedia

Fenomén zimních olympijských her Ester Ledecká bude jako dvojnásobná zlatá medailistka v následujících dnech na roztrhání. Fanoušci, novináři, sponzoři, no prostě všichni. Ester si to ale zaslouží, stejně jako miliony, které si svým zápisem do olympijských dějin vydělala. A už také naznačila, jak s nimi naloží.

Teoreticky už by dvaadvacetiletá sportovkyně mohla být zajištěna do konce života. Kromě peněž od českého olympijského výboru, se k ní totiž pohrnou hlavně peníze od sponzorů.

 

 

"Za dvě zlaté medaile z olympiády dostane Ledecká od českého olympijského výboru tři a půl milionu korun - to bude ale zřejmě jen ta menší část z peněz, které se k ní teď pohrnou," prozradil šéf marketingové divize agentury Sport Invest David Trávníček, jenž Ledeckou zastupuje.

 

 

A právě peníze od sponzorů jí co nevidět vynesou mezi nejbohatší české sportovce. Pokud si totiž Ledecká dosud vydělala na sponzorských smlouvách dle odhadů zhruba deset milionů korun, teď to bude minimálně pětkrát tolik. Možná i mnohem víc... "Už před olympiádou jsme ve spojitosti s Ester mluvili o tom, že jí chceme přinést velkou globální smlouvu, k čemuž se teď blížíme. Víme, co chceme ve spolupráci s Ester dosáhnout," podotkl Trávníček

 

112

GALERIE: Ester Ledecká se druhou medailí zapsala do historie!

Zdroj: profimedia.cz

Ester Ledecká na stupních vítězů

Hodnocení:

 

V rozhovoru pro deník Sport pak Ledecká přiznala, jak s vydělaným obnosem chystá naložit a nebo spíš, o čem aktuálně uvažuje, že by ji usnadnilo život.

 

"Nějakou kuchařku, která by mi vařila všude. Vždycky řešíme, že bych chtěla dodržovat dietu a jíst správně, ale není to jednoduché. Maminka se tu může přetrhnout, a i když toho dokáže spoustu, v hotelu se nedá moc vybírat. Kdybych měla kuchařku, vařila by mi a mohla bych se posunout dopředu,“ poodkryla kam bude nesjspíš směřovat část jejího výdělku.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   11:35

   Ligue 1 Highlights (37)

   12:30

   Major League Soccer Highlights (12)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Ragby: Wasps - Harlequins

   10:45

   Element (387)

   11:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   13:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program