Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 16. 4. 2018
zimní sporty plány šampionky

Ledecká ukončila sezonu a její tým prozradil, co teď bude dělat!

Tisková konference Ester Ledecké - 4
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Dvojnásobná olympijská šampionka Ester Ledecká ukončila sezonu a konečně si může odpočinout. Na závěr náročné sezony si na lyžích ještě odjezdila sjezdařské závody kategorie FIS a následně prozradila, co ji v nejbližších dnech čeká.

Závody FIS, kde Ledecká sbírala důležité body, které jí pomohou zajistit lepší startovní pozice v techických disciplínách, zajela na konci letošní sezony velmi dobře.

 

 

"Ve slalomu jí dost často nevyšlo první kolo, ale nemůžeme se divit, protože speciálně slalom moc netrénovala. Navíc měla vyšší startovní čísla," podotkl její lyžařský trenér Tomáš Bank v rozhovoru pro ČTK.

 

116

GALERIE: Tisková konference Ester Ledecké

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Tisková konference Ester Ledecké - 3

Hodnocení:

 

Teď už ale přichází na řadu rehabilitace, ale také sponzorské povinnosti. "Rehabilitace, sponzorské a mediální povinnosti, například speciální dvojrozhovor pro televizi BBC," přiblížil manažer Ledecké Viktor Valta.

 

 

Ester ale dlouho odpočívat nebude a už druhý květnový víkend vyrazí s Bankem na rakouský Kaunertal, kde bude trénovat a testovat lyže a sjezdařské boty. "Bylo by dobré najít rychlejší boty než ty staré a popraskané," řekl Bank.

 

Na konci léta pak Ledecká odjede na trénikový kemp do Chile a Světový pohár pak nejspíš zahájí 2. prosince v superobřím slalomu v kanadském Lake Louise.

mm TN.cz