Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 6. 9. 2018
kauza se smlouvou překvapivá volba

Ledecká se vyjádřila ke sporu se svazem! Už ví, za koho by závodila

Tisková konference Ester Ledecké - 4
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Válku mezi dvojnásobnou olympijskou vítězkou Ester Ledeckou a lyžařským svazem netrpělivě sleduje celý národ a její otec Janek připustil, že by mohla skončit i reprezentováním jiného státu. Ten už fanoušci na facebooku vybrali a i samotná Ester se připojila s komentářem.

Oblíbené Řecko, nebo některou z velmocí zimních sportů? Jakou jinou zemi by mohla v těch nejčernějších představách českých fanoušků Ledecká reprezentovat?

Na facebooku už mají její příznivci jasno - bude to Jamajka! Narážka na legendární film Kokosy na sněhu je pochopitelně zřejmá a povedenou fotomontáží se baví nejen fanoušci, ale i Ester, která ji okomentovala následujícími slovy:

"Můj brácha Jonáš k fotce, která běhá po netu napsal: "To mi nemůžete říct dřív? Včera jsem poslal návrh tvojí nový kombinézy na příští sezónu do tisku. A teď se budou měnit barvy?"

 

Ester je sice momentálně na druhé straně zeměkoule v Chile, kde se svým sjezdařským koučem Tomášem Bankem piluje techniku, ale kauzu se svazem pochopitelně sleduje zprostředkovaně na dálku.

mm TN.cz