zavítala do studia

Ledecká dohání školu. Také prozradila, co udělala po osmi letech

Václav Trousil
Václav Trousil
4.5. 2020 13:09
Téma:

Zimní obojživelnice Ester Ledecká se během koronavirové krize rozhodně nenudí. O tom, jak si užívá volno, se rozpovídala v pondělní Snídani s Novou.

Ledeckou znají všichni čeští fanoušci jako královnu sjezdovek, dvojnásobná olympijská vítězka by se ale neztratila ani na tanečním parketu. „Já se na to nemůžu koukat, ale pokud to rozveselilo alespoň jednoho člověka, je to všechno, co jsem potřebovala,“ řekla k videu, které v dubnu pověsila na svůj Instagram.


Zobrazit pspvek na Instagramu

Pod se jet najde spousta lid, co si mysl, e jsem pohybov nadan. Myslm, e timhle videem je vyvedu z omylu. Tak tady mte moji aprlovou jzdu. Trnovala jsem jsem to v karantn celej tejden. Co jste natrenovali vy? Mimochodem ztra se tte na dal zvodn jzdy. Snad vs tahle kulturn vloka pobav. Many people still think that Im athletically talented. I think I can prove them wrong by this video. So here you go, my April fools ride. I trained this in quarantine for a week. And what have you been up to? By the way, you can look forward to another race videos tomorrow. I hope this will entertain you. STR @redbull @peakperformanceczsk @richardmilleofficial

Pspvek sdlen Ester Ledeck (@esterledecka),


 

Když Ester zrovna netancuje, dohání školu. V současnosti studuje na magisterský titul. Během karantény měla také čas, objevovat zákoutí svého bytu. „Zjistila jsem, kde se vypíná jako světlo, pověsila jsem si asi po osmi letech obrazy,“ prozradila.

 

A možná teď víc zavítá i do kuchyně. Škrábání brambor potrénovala už ve Snídani s Novou, kde byla pod dohledem porotců z kulinářské show MasterChef Česko. 

Jinak se už ale Ledecká chystá na další sezonu, doma má boxovací pytel i vlastní opičí dráhu a o trénink tak nouzi nemá.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

   11:05 12:50
   12:50

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   14:45

   Fotbal: Stade Rennes - Lille OSC

   16:30

   Freeride Documentary - MISSION ANTARCTICA

 • Nova Sport 2

  • Basketbal: Casademont Zaragoza - Pszczólka Start Lublin

   11:00 12:30
   12:30

   Freeride Documentary - MISSION ANTARCTICA

   13:00

   NHL: Vancouver Canucks - Montreal Canadiens

   14:40

   Ride Aletsch - Geraldine Fasnacht

   15:05

   Rychlá kola (1)

   15:25

   Czech rally 2020 (7)

Celý program