zavítala do studia

Ledecká dohání školu. Také prozradila, co udělala po osmi letech

Václav Trousil
Václav Trousil
Publikováno 4. 5. 2020
Téma:

Zimní obojživelnice Ester Ledecká se během koronavirové krize rozhodně nenudí. O tom, jak si užívá volno, se rozpovídala v pondělní Snídani s Novou.

Ledeckou znají všichni čeští fanoušci jako královnu sjezdovek, dvojnásobná olympijská vítězka by se ale neztratila ani na tanečním parketu. „Já se na to nemůžu koukat, ale pokud to rozveselilo alespoň jednoho člověka, je to všechno, co jsem potřebovala,“ řekla k videu, které v dubnu pověsila na svůj Instagram.


Zobrazit pspvek na Instagramu

Pod se jet najde spousta lid, co si mysl, e jsem pohybov nadan. Myslm, e timhle videem je vyvedu z omylu. Tak tady mte moji aprlovou jzdu. Trnovala jsem jsem to v karantn celej tejden. Co jste natrenovali vy? Mimochodem ztra se tte na dal zvodn jzdy. Snad vs tahle kulturn vloka pobav. Many people still think that Im athletically talented. I think I can prove them wrong by this video. So here you go, my April fools ride. I trained this in quarantine for a week. And what have you been up to? By the way, you can look forward to another race videos tomorrow. I hope this will entertain you. STR @redbull @peakperformanceczsk @richardmilleofficial

Pspvek sdlen Ester Ledeck (@esterledecka),


 

Když Ester zrovna netancuje, dohání školu. V současnosti studuje na magisterský titul. Během karantény měla také čas, objevovat zákoutí svého bytu. „Zjistila jsem, kde se vypíná jako světlo, pověsila jsem si asi po osmi letech obrazy,“ prozradila.

 

A možná teď víc zavítá i do kuchyně. Škrábání brambor potrénovala už ve Snídani s Novou, kde byla pod dohledem porotců z kulinářské show MasterChef Česko. 

Jinak se už ale Ledecká chystá na další sezonu, doma má boxovací pytel i vlastní opičí dráhu a o trénink tak nouzi nemá.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Northampton Saints - Sale Sharks

   12:50

   NHL – akce měsíce

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC 253: Adesanya vs. Costa

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Tottenham Hotspur - Chelsea FC

   09:00 10:45
   10:45

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   10:55

   MČR v Gran Turismo Sport (5)

   11:00

   Rychlá kola (9)

   11:30

   Off-road Maraton (2)

   11:50

   Filip Řeháček - Andalusie

Celý program