Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

ikony chelsea zámořská mls

Lampard chce Terryho v New Yorku! Zaplatím mu letenku, říká

Frank Lampard - John Terry
Zdroj: profimedia.cz
Frank Lampard - John Terry

Není to tak dlouho, co byli nepostradatelnými členy sestavy fotbalové Chelsea. Doba se ale změnila a pro Franku Lampardovi pomalu v londýnském velkoklubu končí další ikona – kapitán John Terry. Teď ale svitla naděje, že tihle dva borci se znovu potkají v jednom týmu! Lampard totiž lanaří Terryho do zámořské Major League Soccer. Konkrétně do New Yorku.

Už se z toho stala tradice. V posledních letech se Terry pokaždé v lednu setkal s vedením, chtěl znát postoj funkcionářů. Letos si tuto schůzku naplánoval ještě před vítězným derby s Arsenalem. A co se dozvěděl? Do konce sezony zůstaneš, pak už ti neprodloužíme smlouvu.


„Bohužel to nebude mít pohádkový konec, neukončím kariéru v Chelsea,“ prozradil Terry. A kroku, k němuž se vedení Chelsea odhodlalo, nerozumí kromě řady fanoušků ani Lampard. Podle něj je totiž Terry stále nejlepším obráncem, kterého trenér Guus Hiddink v kádru má.

Frank Lampard a John Terry
Zdroj: profimedia.cz Frank Lampard a John Terry


Rád bych viděl, jak mu nabízejí novou smlouvu. Myslím, že by chtěl v Chelsea pokračovat,“ má jasno Lampard, který odešel ze Stamford Bridge v létě 2014 po dlouhých 13 letech. S Terrym zažil v dresu Blues krásné časy. Teď je ve hře varianta, že znovu potkají v jednom týmu.

 


„Pokud smlouvu opravdu nedostane, bude u mě mít připravenou letenku do New Yorku,“ konstatoval Lampard s tím, že by se rád stal znovu spoluhráčem svého dlouholetého parťáka a kamaráda.


Zámořská Major League Soccer už dávno není soutěží, do které nikdo nechtěl. Právě naopak. Jen v týmu New York City působí kromě Lamparda třeba italský záložník Andrea Pirlo či španělský útočník David Villa.

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 22:20 23:25

   MONETA Czech PGA Tour (1)

   23:25

   NHL News

   23:35

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   01:05

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - FC Dallas

   03:00

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   06:45

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

 • Nova Sport 2

  • 23:00 00:45

   Fotbal: Stade Rennes - Lille OSC

   00:45

   Element (388)

   01:00

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

   02:35

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   09:00

   Fotbal: Olympique Marseille - Montpellier HSC

   10:45

   Element (388)

Celý Program