poslední příprava

Lahůdka na uvítanou: Stanciu dostal číslo 7 a dal první gól za Slavii!

Fotbalisté Slavie mají za sebou generálku před startem ligy. Viktorii Žižkov rozstříleli tenisovým výsledkem 6:0. Gól dal ve svém prvním utkání za červenobílé Nicolae Stanciu. A byla to opravdu paráda.

Nico Stanciu se dočkal prvního startu v červenobílém dresu po poločasové přestávce. Oblékl pro Slavii hvězdné číslo 7, které naposledy nosil Portugalec Danny. A také se předvedl parádní finesou.

Rumunský záložník skóroval po 20 minutách svého pobytu na hřišti, když filigránsky překonal obloučkem brankáře Hrubeše. Gól mu svým presinkem a přihrávkou připravil Peter Olayinka.

Slavia Praha – Viktoria Žižkov 6:0 (3:0)

Branky: 2. Buren, 10. Coufal, 35. Jusuf, 65. Stanciu, 86. Baluta, 88. Holeš.

SK Slavia Praha: Kovář – Coufal, Kudela, Hovorka, Bořil – Masopust, Hušbauer, Souček, Traore, Zmrhal – Van Buren (30. Jusuf)
2. poločas: Markovič – Holeš, Frydrych, Hromada, Zelený – Baluta, Král, Stanciu, Ševčík, Olayinka – Jusuf

• 21:05 23:35