fotbal Krajský přebor

Lafatovi zlomili nohu, rozhodčí neudělil ani žlutou! VIDEO

David Lafata v dresu Olešníku

S profesionálním fotbalem už David Lafata skončil, zranění se mu ale nevyhýbají ani v krajském přeboru. V sobotním zápase Olešníku s Hlubokou nad Vltavou mu soupeř ostrým skluzem dokonce zlomil nohu.

Šestkrát se stal králem střelců, je nejlepším ligovým kanonýrem všech dob, o to víc ho ale soupeři v krajském přeboru chtějí zastavit. I za Olešník totiž pálí ostrými a v jihočeském krajském přeboru je s 22 góly nejlepším střelcem.

Další gól v tomto ročníku už ale nepřidá. Ve 27. kole ho už v 11. minutě srazil na zem protihráč a sezona pro něj skončila. Bývalý kanonýr Dynama, Jablonce a Sparty se sice chtěl okamžitě zvednout, zlomená noha mu to ale nedovolila.

Na zákrok se můžete podívat v čase 14:05:

K překvapení všech nedostal obránce Hluboké ani žlutou kartu, což diváci na tribuně nesli hodně těžce. Situace se pořádně vyostřila ještě v 57. minutě, kdy po strkanici ve vápně Olešníka rozdal rozhodčí hned čtyři červené karty. Dvě na každé straně. (Na videu čas 1:08:50)

Olešník nakonec zvítězil jasně 4:0 a na druhé Katovice má tři kola před koncem šestnáctibodový náskok.