ten chlap je šoumen

Kyrgios na tiskovce poznal ženu z hospody! Sál pak vybouchl smíchy

Téma:

Na čtvrteční zápas na Wimbledonu mezi Nickem Kyrgiosem a Rafaelem Nadalem se těšil celý tenisový svět. Australský rebel se totiž podle svědectví fanoušků noc před ním naléval v místní hospodě a byl z toho poprask. Zápas nakonec vyhrál Nadal, ale pozornost stejně patřila Kyrgiosovi, protože všechny odrovnal na pozápasové tiskové konferenci!

Bitva 2. kola Wimbledonu mezi Rafou a Kyrgiosem zvedala diváky ze sedadel. Parádní výměny, eso spodem a druhé pro změnu rychlostí 230km/h! Jenže na antukového krále Nadala to nestačilo a zápas nakonec vyhrál 6:3, 3:6, 7:6, 7:6.

Co však fanouškům i novinářům vrtalo hlavou byly zprávy, které se šířily na internetu několik hodin před zápasem, že měl Kyrgios noc strávit v hospodě, dopřávat si pivo a prostě všechny ty věci, co dělají obvykle chlapi, když jdou "na jedno".

"Nemyslíte, že byste hrál lépe, kdybyste včera nešel večer do hospody?" zazněla jedna z otázek na Kyrgiose. "Ne. Vypadáte ale nadšeně, když se na to tak ptáte. Musíte mít fakt nudný život" odpálkoval tenista novinářův dotaz. Pak se mu ale doslova rozsvítily oči!
 

Otázku totiž položila novinářka, která se s Kyrgiosem večer před tím ve zmiňované hospodě pravděpodobně potkala. "Vy jste včera byla v té hospodě taky!" vyprskl smíchy tenista. "To je teda trapas" a to už se smál kompletně celý sál.


Ať je čtyřiadvacetiletý rodák z australské Canberrry seběvětší bouřlivák a rozmazlené dítě, jak ho někteří často přezdívají, umí dělat pořádnou show a to mají prostě fanoušci po celém světě rádi.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 14:50 15:00

   Element (411)

   15:00

   Basketbal: PAOK - Happy Casa Brindisi

   16:45

   Fotbal: Newport County - West Ham United

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

   18:35

   České kluby v Evropské lize 2018/2019

   20:20

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (1)

 • Nova Sport 2

  • 14:35 16:15

   Fotbal: Stade Reims - AS Monaco

   16:15

   Rozhovory s hvězdami Ligue 1 - Aleksandr GolovinPovídání se záložníkem francouzského fotbalového klubu AS Monaco

   16:30

   Intercontinental Rally - 10 let

   17:00

   Finálová série NBA 2017

   18:35

   Best of Pascal Siakam

   18:55

   Best of Luka Doncic

Celý Program