Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

ten chlap je šoumen

Kyrgios na tiskovce poznal ženu z hospody! Sál pak vybouchl smíchy

Na čtvrteční zápas na Wimbledonu mezi Nickem Kyrgiosem a Rafaelem Nadalem se těšil celý tenisový svět. Australský rebel se totiž podle svědectví fanoušků noc před ním naléval v místní hospodě a byl z toho poprask. Zápas nakonec vyhrál Nadal, ale pozornost stejně patřila Kyrgiosovi, protože všechny odrovnal na pozápasové tiskové konferenci!

Bitva 2. kola Wimbledonu mezi Rafou a Kyrgiosem zvedala diváky ze sedadel. Parádní výměny, eso spodem a druhé pro změnu rychlostí 230km/h! Jenže na antukového krále Nadala to nestačilo a zápas nakonec vyhrál 6:3, 3:6, 7:6, 7:6.

Co však fanouškům i novinářům vrtalo hlavou byly zprávy, které se šířily na internetu několik hodin před zápasem, že měl Kyrgios noc strávit v hospodě, dopřávat si pivo a prostě všechny ty věci, co dělají obvykle chlapi, když jdou "na jedno".

Nick Kyrgios
Zdroj: Profimedia

"Nemyslíte, že byste hrál lépe, kdybyste včera nešel večer do hospody?" zazněla jedna z otázek na Kyrgiose. "Ne. Vypadáte ale nadšeně, když se na to tak ptáte. Musíte mít fakt nudný život" odpálkoval tenista novinářův dotaz. Pak se mu ale doslova rozsvítily oči!
 

Otázku totiž položila novinářka, která se s Kyrgiosem večer před tím ve zmiňované hospodě pravděpodobně potkala. "Vy jste včera byla v té hospodě taky!" vyprskl smíchy tenista. "To je teda trapas" a to už se smál kompletně celý sál.


Ať je čtyřiadvacetiletý rodák z australské Canberrry seběvětší bouřlivák a rozmazlené dítě, jak ho někteří často přezdívají, umí dělat pořádnou show a to mají prostě fanoušci po celém světě rádi.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 22:35

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - THW Kiel

   22:35

   Czech Open 2019

   22:50

   Nova Cup 2019 – Sahara race

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   Moto GP - VC Velké Británie (trénink Moto3)

   23:50

   Moto GP - VC Velké Británie (trénink Moto GP)

 • Nova Sport 2

  • 21:05 23:35

   NZ Darts Masters

   23:35

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   01:15

   UFC Countdown: Cormier vs. Miocic 2

   02:05

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   08:00

   NZ Darts Masters

   13:00

   Sportovní originaly - 180 s Raymondem van Barneveldem 2

Celý Program