video to byla kosa

Kuriózní moment v NHL. Rozhodčí SEJMUL obránce, ten nedohrál!

Kuriozita v NHL: rozhodčí zranil obránce
Zdroj: Twitter

Jestli můžeme některý z nedělních momentů ze zámořské NHL označit za opravdu kuriózní, pak by to bylo zranění Davida Warsofskyho. Což o to, zranění k hokeji patří, ovšem obránce Pittsburghu z utkání s Carolinou vyřadil rozhodčí, Ano, skutečně je to tak.

Sedm minut před koncem závěrečné třetiny bylo o výsledku rozhodnuto. Pittsburgh vedl 4:0 a pomalu kráčel za tříbodovým ziskem. A v tom to přišlo. Warsofsky se zády k vlastní brance vracel do obranného pásma, aby se pokusil zastavit útok Caroliny. Neměl důvod se ohlížet, ale jak se záhy ukázalo, měl to udělat…

Od mantinelu se rozjel rozhodčí Tim Peel, jenže uklouzl a padl přímo pod nohy couvajícího obránce. Z nečekaného podražení se pětadvacetiletý Warsofsky už neotřepal a místo na střídačku zamířil rovnou do kabiny.

Trenér Penguins Mike Sullivan po hladkém vítězství 5:0 dokonce mluvil o tom, že možná bude muset povolat náhradního obránce z farmy. Další zápas Pittsburgh čeká už dnes v noci na ledě St. Louis Blues.