Selhala technika

Kuriozita v Karviné, hráče po přestávce osvěžilo zavlažování

Fotbalisté Karviné a porucha zavlažování
Zdroj: Twitter

Nedělní zápas mezi domácí Karvinou a Plzní měl o poločase zajímavé zpestření. Začátek druhé půle totiž přerušil problém se zavlažovaním trávníku, který opozdil začátek o několik minut. Karviná tu chvíli vedla překvapivě 1:0, nakonec se však musela spokojit s remízou 1:1, když v 68. minutě srovnal Krmenčík.

Kuriozní situace se odehrála před samotným odpískání druhého poločasu. Obránci Karviné si všimli, že před jejím vápnem se začala ze země vylévat voda. Celou situaci chtěli zachránit zamáčknutím inkriminovaného místa. Svým počínáním to však ještě zhoršili a před šestnáctkou domácích tak bylo v tu chvíli pořádně mokro. Do práce se dokonce museli dát hasiči, kteří začali rozprostírat vodu i na další místa, aby se v okolí porouchaného zařízení vůbec dalo hrát.

Po několika minutách se však pořadatelům podařilo průtok vody zastavit a mohlo se začít hrát. Hostům z Plzně, kteří chtěli s nepovedeným vstupem do zápasu něco udělat, nakonec delší přestávka nevadila. Nicméně i tak se zmohli pouze na srovnání skóre, když se opět prosadil jejich kanonýr Michael Krmenčík a stanovil finální skóre 1:1.