Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

tragédie

Krutý osud: Fanda Leicesteru zahynul den před ziskem titulu

Fanoušek Leicester tragicky zahynul den před ziskem titulu
Zdroj: Profimedia

Ošklivou hru si zahrál osud se Samuelem Garnerem. Teprve sedmnáctiletý fanoušek Leicesteru zahynul při tragické dopravní nehodě. Den nato jeho milovaný tým získal senzační titul v Premier League...

Žil pro fotbal, především pak pro Leicester City. "Liškám" vydržel fandit celé roky, které jeho oblíbenci trávili ve druhé lize. Když pak "jeho" tým minulou sezónu bojoval o záchranu, nenapadlo by ho, že o pár měsíců později bude sledovat, jak borci v modrých dresech ničí jednoho soupeře za druhým a míří za senzačním titulem.

 

A přece se tak stalo. O víkendu měl Leicester titul na dosah. v Manchesteru sice jen remizoval, k oslavám mu ale stačila ztráta Tottenhamu na Stamford Bridge. Chelsea skutečně doma s "Kohouty" uhrála bod a v týmu kolem Jamieho Vardyho mohly vypuknout velké oslavy.

Těch se ale bohužel Samuel nedožil. Když v neděli večer mířil na oslavu kamarádových narozenin, srazil jej řidič v kradeném automobilu. Pachatel z místa činu ujel, Sam bohužel svým zraněním na místě podlehl.

 

"Byl to dokonalý syn, vnuk a kamarád. Měl velký smysl pro humor," vzpomínají na Samuela jeho rodiče Scott a Tracie pro The Sun. Ti také prosí veřejnost, aby pomohla najít ty, kdo jsou zodpovědní za jeho smrt.

Ta si mladého Samuela, který by v těchto dnech oslavil osmnácté narozeniny, našla jen čtyřiadvacet hodin před tím, na co čekal celý život...

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 03:20 04:00

   Sportovní originály - 180 s Darylem Gurneym

   04:00

   Barcelona Spartan Race

   04:35

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   11:15

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 03:05 04:30

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

   09:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

   11:05

   Premier League Darts 2019

   13:30

   UFC Unleashed (5)

Celý Program