Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 2.11. 2018 10:21
fotbal akce a reakce

Krmenčík děkoval fanouškům, ti mu to však dali pěkně sežrat!

Michael Krmenčík
Zdroj: Profimedia

Útočník Michael Krmenčík se kvůli zranění kolene musí podrobit operaci a sezona pro něj pravděpodobně předčasně skončila. Když se pětadvacetiletý fotbalista dozvěděl, co ho čeká, poslal fanouškům děkovný vzkaz. Ti ho však odměnili trochu jinou mincí...

Nejlepší střelec Plzně se zranil v nedělním ligovém utkání proti Slovácku, v němž střídal v 90. minutě. Vyšetření odhalilo vážné zranění kolena, se kterým musí Krmenčík na operaci. "Je velmi pravděpodobné, že tato sezona již pro Michaela bohužel skončila," uvedl mluvčí úřadujícího ligového mistra Václav Hanzlík.

"Děkuji všem fanouškům, kteří mě podporují a poslali mi velké množství zpráv. Budu tvrdě makat, abych se brzy vrátil v plné síle!“ uvedl Krmenčík, který už jen z tribuny sledoval středeční vyřazení Plzně v osmifinále poháru s Ostravou.

15

GALERIE: Fanouši reagují na Krmenčíkův vzkaz

Zdroj: facebook

Fanoušci to dali Krmenčíkovi sežrat

Hodnocení:

Někteří fanoušci mu pochopitelně vyjádřili slova podpory a útěchy, ale našla se poměrně velká skupina takových, kteří mu připomněli, že ho dostihla karma za jeho časté simulování. Co tito fanoušci Krmenčíkovi vzkazují si můžete přečíst v komentářích v galerii.

 

Každopádně je dobré všem fanouškům připomenout, že pětadvacetiletý útočník je také reprezentat a právě jeho góly teď bude trenér nároďáku Jaroslav Šilhavý hodně postrádat.

 

mm TN.cz