Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

hádky kam to spěje?

Krize v Realu: Ronaldo nedává góly a navíc se hádá s Ramosem!

Cristiano Ronaldo a Sergio Ramos
Zdroj: Profimedia
Cristiano Ronaldo a Sergio Ramos

Neúspěšný vstup Bílého baletu do sezóny se podepisuje i na psychice hvězdných hráčů. Cristiano Ronaldo není spokojený nejen s výkony týmu, ale také s omlazováním kádru. Jeho největším oponentem v kabině je Sergio Ramos.

Portugalský hráč sice v pondělí oslavil narození dcery Alany Martiny, ale na rozdíl od úspěchů v ložnici to na fotbalovém hřišti není už tak slavné. V letošní sezóně španělské ligy zatím vstřelil pouze jednu branku a jeho tým je v tabulce po jedenácti kolech již výrazných osm bodů za vedoucí Barcelonou.

Zlatan Ibrahimovič a Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia

Podle španělského deníku Marca to skřipe i v zákulisí. Ronaldo sice loni v hlavním španělském městě podepsal smlouvu do roku 2021, ale údajně už uvažuje o odchodu z klubu. Kromě špatných výkonů týmu nelibě nese letní odchody Pepého, Fabia Coentraa, Alvára Moraty a hlavně svého blízkého přítele Jamese Rodrigueze.


Nahradit by je měla mladší generace hráčů vzešlých především z akademie klubu. Ronaldo to ale otevřeně kritizoval po neúspěšném zápase s Tottenhamem Hotspur v Lize mistrů, čímž si poškorpil Sergio Ramose. „Nesouhlasím s Cristianem. Myslím, že jde o oportunistický názor,“ řekl novinám Cadena SER. „Spíše jde o to, že máme mnoho zraněných. Tým je silnější, pokud jsme všichni zdraví,“ dodal.

Sergio Ramos
Zdroj: Profimedia Sergio Ramos se raduje z vedoucího gólu Realu

Když byl kapitán Realu po mezistátním zápase v Rusku dotazován na budoucnost Ronalda v klubu, pouze suše odvětil: „Cristiano odchází? Zeptejte se jeho, já o těchto věcech nic nevím.“ Naopak se pozitivně vyjádřil k možnému příchodu Neymara, který by byl pro Portugalce jistě velkou konkurencí.


Podle španělských novinářů má Ronaldo pocit, že se v klubu nikomu nemusí podřizovat a svou výjimečnost dovádí až do absolutních extrémů. Například mu prý vadí, že je v současné době až třetím nejlépe placeným hráčem světa po Neymarovi a Lionelu Messim. Tlačí tak na klub, aby mu byl zvýšen plat a on se i v tomto ohledu mohl považovat za nejlepšího fotbalistu světa.

tce TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 02:40 04:45

   Fotbal: Minnesota United FC - LA Galaxy

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Minnesota Wild - Montreal Canadiens

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Behind the Glass – Philadelphia Flyers (4/4)

   11:30

   Házená: Bergischer HC - Frisch Auf! Göppingen

 • Nova Sport 2

  • 02:35 04:00

   Basketbal: Baxi Manresa - Polski Cukier Torun

   09:00

   Champions League of Darts 2019

   11:25

   Sportovní originály – 180 s Maxem Hoppem

   11:55

   Maxi Tip Poker Tour (21)

   12:20

   UFC Now (22)

   13:10

   Fotbal: Philadelphia Union - New York Red Bulls

Celý Program