Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

rok po svatbě Rodinné problémy

Krize u Růžičků?! Je to osobní věc, odsekl trenér. Marie zarytě mlčí!

Vladimír Růžička s rodinou
Zdroj: facebook

Blíží se konec nejsladší dvojice v Česku? S novou sezonou přichází i krize ve vztahu mezi Vladimírem Růžičkou a jeho o 26 let mladší přítelkyní Marií. A to rok po jejich svatbě a narození dcery Lejly.

Desítky selfieček, zamilované statusy a srdíčka, kam se člověk podívá. Tak vypadal vztah hokejového trenéra Vladimíra Růžičky a bývalé tanečnice Marie. Růžičkova mladší partnerka si ráda hrála na sociálních sítích s filtry obrázků a snad nejkontroverznější trenér české reprezentace na nich vypadal jako postavička Kena se zářivě bílým úsměvem.


Jejich vztah vyvrcholil minulý rok. V červnu se na tajňačku vzali na Červeném hrádku a v říjnu už slavili narození dcery Lejly. Na Růžičku se ale hned snesla vlna kritiky. Ne kvůli věku jeho nové partnerky, ale především kvůli tomu, že to nejsou ani dva roky od smrti jeho manželky Evy.


Především kvůli tomu se zhoršil vztah mezi ním a jeho synem Vladimírem. Nevylepšuje to ani fakt, že mu v Chomutově dělá trenéra. "Nemůžu říct, že by mě to nechávalo chladným, jsou to proboha moje děti! Dcera to bere trochu líp, se synem je to horší. Na druhou stranu, je to můj život a děti mně nemůžou říkat, co smím a co ne. Je to hrozně osobní věc a nechci to úplně rozpitvávat přes média. Každopádně věřím, že čas to spraví," řekl pro deník Blesk Vladimír Růžička starší.


Nyní to ale vypadá, že zdánlivě bezchybný vztah není až tak dokonalý. Podle dvou zdrojů Blesku to totiž zavání pořádnou krizí. Všimnout si toho ale mohli i jejich fanoušci na facebooku.
 

GALERIE: Vladimír Růžička s přítelkyní Marií

1
/
12
Zdroj: facebook
Vladimír Růžička s přítelkyní Marií - 8


Zatímco v červnu přidala Marie na svůj profil sedm příspěvků se svým miláčkem, přes prázdniny se k fanouškům nedostal žádný výlev štěstí. Devětadvacetiletá Marie přidávala pouze fotky dcerušky Lejly. Na přímý dotaz, zda-li jsou spekulace ohledně manželské krize pravdivé však neodpověděla.


Extraligu začne Chomutov 15.9. proti mistrovské Kometě a Růžička tak má plno starostí. A nejen s hokejem. „Je to naše osobní věc, nebudeme se k tomu vyjadřovat,“ odpověděl Blesku na otázku ohledně krize, kterou nevyvrátil.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:20 01:00

   NHL: New York Rangers - Pittsburgh Penguins

   01:00

   Winter Games NZ - Freeski & Snowboard Slopestyle

   01:35

   NHL: Philadelphia Flyers - Washington Capitals

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Philadelphia Flyers - Washington Capitals

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 20:05 00:00

   Grand Slam of Darts 2019

   00:00

   NBA: Utah Jazz - Brooklyn Nets

   02:00

   Basketbal: Besiktas Sompo Sigorta - Falco Szombathely

   03:40

   Element (400)

   03:55

   NBA – akce měsíce

   04:05

   NHL: Vegas Golden Knights - Chicago Blackhawks

Celý Program