Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.5. 2018 17:00
video hodně velké emoce

Plíšková rozmlátila rozhodčí umpire, kouč ukázal prostředník 

Karolína Plíšková a dohra její ho zápasu v Římě
Zdroj: Profimedia
Karolína Plíšková a dohra její ho zápasu v Římě

Zápas Karolíny Plíškové s Marií Sakkariovou z Řecka měl skandální konec. Po prohře česká tenistka rozmlátila svou raketou umpire a bez podání ruky rozhodčí odešla z arény. Její trenér pak na kamery ukázal prostředníček. Zápas totiž rozhodl velmi sporný míč, po kterém Plíšková neuspěla s protesty.

Pro Karolínu Plíškovou byl souboj se Sakkarionou prvním na turnaji v Říme, první kolo měla volný los. Rozehraná Řekyně hrála opravdu velmi dobře a duel dospěl až do třetí sady.


Za stavu 5:5 a shodě zahrála Plíšková evidentně dobrý míč, jenže čárová sudí zahlásila aut. Česká tenistka se snažila chybu rozhodčí reklamovat, ale nepodařilo se jí usmlouvat ani novou výměnu.


Po frustraci pak prohrála i poslední game při podání Sakkariové.

 

 

Vše ale ještě mělo dohru, Plíšková si podala ruce se soupeřkou, ale na rozhodčí se ani nepodívala a začala svou raketou mlátit do vyvýšené židle pro rozhodčí. Umpire také slušně poničila.

Prostředníček Tomáše Krupy
Zdroj: Twitter Prostředníček Tomáše Krupy

Emoce dal najevo i realizační tým Karolíny Plíškové. Trenér Tomáš Krupa se dokonce nechal unést tak, že do kamer ukázal prostředníček.

 

 

Manažer a partner Plíškové Michal Hrdlička pak incident mírnil na svém twitteru. „Vzhledem k situaci bych reakci vůbec nehodnotil. Každý, kdo někdy sportoval, se do toho dokáže vžít. Následky by se měly nést hlavně za takovou chybu na této úrovni,“ napsal v diskusi Michal Hrdlička.

 


Plíškovou zřejmě čeká trest za chování.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Karolína Plíšková ukázala svoje vnady přímo na kurtu! Má se čím chlubit?

FOTO: České tenisové hvězdy se ukázaly v plavkách i bez! Která je víc sexy?

ram TN.cz