Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 8. 2018
Hokej Hlinka Gretzky Cup

Kritizované dresy přinesly štěstí: Sluší hráčům nové logo? Hlasujte!

Česká reprezentace
Zdroj: Twitter

Žádný znak, ale logo. Na nové dresy české hokejové reprezentace si mnozí nemohou stále zvyknout. Fanoušci je kritizovali, ale i chválili. Teď mají za sebou zátěžový test. Oblékli je hokejoví mladící z týmu do 18 let na turnaji Hlinka Gretzky Cup a hned jim přinesly štěstí. Svěřenci Aloise Hadamczika porazili Kanadu 4:3. Jak se vám dresy líbily? Hlasujte v anketě na konci článku.

Dresy nekritizovali jen mnozí fanoušci, ale také třeba sami hráči. "To nemyslíte vážně, ostuda," napsal o dresech Ondřej Pavelec. "Tak tohle nepochopím," přidal se David Pastrňák. "Mně se nelíbí. A vám?" ptal se zase gólman Petr Mrázek.

 

 

Dresy jsou nicméně schválené a už je začali čeští hokejisté pomalu oblékat. Jedním ze zátěžových testů je turnaj Hlinka Gretzky Cup, kde si dresy na sebe navlékla česká osmnáctka.

 

Takhle vypadají na hráčích tréninkové dresy:

 

Štěstí ale českým mladíkům přinesly. Vždyť svěřenci Aloise Hadamczika zdolali favorita turnaje Kanadu 4:3. Dvěma brankami se o to zasloužil vnuk hlavního kouče Marcel Barinka.

 

Video ze zápasu a mladící v dresech v akci:

 

Tak co, už jste si na nový design a nové logo zvykli? Hlasujte o tom, jak se vám s odstupem času nové dresy líbí, nebo nelíbí…

 

Anketa

Líbí se vám nové dresy hokejové reprezentace?

Hlasovalo 1530 lidí.

lju TN.cz