Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

sport a vztahy poslouchá na slovo

Řepka pod pantoflem: Už má zakázáno i mluvit do telefonu?

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová
Zdroj: profimedia.cz
Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová

Tomáš Řepka nikdy nešel pro ostrý zákrok daleko. Dost neuvěřitelně tedy působila včerejší scénka, kdy jako beránek poslouchal svou přítelkyni Kateřinu Kristelovou, která mu zakázala mluvit přímo při natáčení internetového pořadu Telebrity. Řepka vypadal, že by na otázku rád odpověděl, ale po příkazu své milované polovičky "sklapl patky", ústa zamkl na zámek a se slovy "Tak já jdu do pr*ele" odešel ze studia.

Řepka byl hostem bulvárního pořadu portálu playtvak.cz, kde se ho moderátorka zeptala, jak probíhá policejní vyšetřování případu falešných pornoinzerátů jeho bývalé manželky Vlaďky Erbové. Řepka začal odpovídat, ale pak se do natáčení k nelibosti režiséra vložila Řepkova partnerka a bylo po rozhovoru. Jak to ve studiu vypadalo, se podívejte zde.

 

Vzniká tak otázka, nakolik je Tomáš Řepka svobodný člověk – smí se ještě veřejně sám vyjadřovat, nebo mu všechno musí schvalovat jeho přítelkyně? Skoro se zdá, že sám už nesmí říkat vůbec nic. Redakce Novasport mu proto zavolala, aby se ho na to zeptala.

 

 

Jeho odpověď se bohužel nese v duchu těch nejhorších obav. Tomáš Řepka asi neměl svou přítelkyni po boku a nemohl tak poskytnout vyjádření ke včerejšímu incidentu. "Ne, ne, ne, ne a ne... Nechci o tom vůbec mluvit," odpověděl na otázku do telefonu a zavěsil. Nechce, nebo nemůže, protože to má zakázané?

 

14

GALERIE: Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová se líbají

Zdroj: Profimedia

Tomáš Řepka, Kateřina Kristelová - 4

Hodnocení:

 

Je jen těžko uvěřitelné, že by řízný letenský stoper a legenda českého fotbalu, které se v Anglii báli i rozhodčí, nemohla svobodně mluvit. Ale vypadá to tak. Řepka zkrátka musí poslouchat a dělat co se mu řekne, jinak by asi doma mohl mít velké problémy.

 

A těch má fotbalový bouřlivák požehnaně i mimo domov. Za zmínku stojí třeba jeho válka s Pavlem Novotným nebo boj s exmanželkou Vlaďkou Erbovou, kde se dokonce mluví právě o podávání falešných sexuálních inzerátů. O všech těchto kauzách bude rozhodovat soud. Je ale otázka, jestli sparťanské legendě dovolí jeho milá mluvit aspoň v soudní síni…

 

Anketa

Je Tomáš Řepka podpantoflák?

Hlasovalo 900 lidí.

hru/mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Tom Belz - Kilimandscharo

   09:30

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   10:00

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   10:50

   RunTour – Ostrava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Weber Cup 2019

   11:30

   UFC Connected (4)

   12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:30

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   13:25

   Nova Cup 2019 – Dolní Morava

   13:35

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program