Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

prohlášení omluva majitele

Křetínský vzal krizi Sparty na sebe! Před derby vyzval k jednotě

Daniel Křetínský
Zdroj: isifa.com
Daniel Křetínský

Fotbalovou Spartu čeká důležitý zbytek podzimu. A tak do dění vstupuje sám šéf klubu Daniel Křetínský. Tan před víkendovým derby se Slavií dokonce sám poslal vzkaz prostřednictvím klubového webu.

Křetínský připouští, že sezona nezačala dobře a neúspěchy bera na svou hlavu. "Věřte, že jedním z nejvíce zklamaných ze všech, jsem já. Na rozdíl od ostatních fanoušků však za dění v klubu nesu přímou odpovědnost, a proto se za neúspěšný start do sezony také všem slušným fanouškům Sparty omlouvám," píše ve svém prohlášení.


Co ho ale mrzí, jsou projevy fanoušků na tribunách a vyzval k odchodu z Letné. "Výroky, které posílají kohokoli "do plynu", nebo vykřikují na našeho trenéra těžké vulgární urážky, na Spartu nepatří. Ty, kteří se k tomuto jednání snížili, nepovažujeme za naše fanoušky a žádáme je, aby na stadion nechodili a projevovali tyto nejnižší emoce jinde," píše Daniel Křetínský.

Sparta Praha
Zdroj: Profimedia

Šéf klubu obhajuje změny a stále věří, že Sparta se může rychle zvednout a vrátit se do boje o ligový titul. "Četná zranění i nečekané vyřazení z Evropské ligy, to vše vytvořilo tlak na zkoušení různých herních variant obnoveného týmu a zkomplikovalo hledání optimální sestavy. Právě to bylo podle mého názoru hlavní příčinnou našich problémů. Pevně věřím, že kvalita našeho kádru i intenzivní práce celého týmu povede velmi rychle k hernímu i výsledkovému zlepšení," říká.


Nakonec dodal slova o jednotnosti celé sparťanské komunity:. "Jsem přesvědčen, že jediným, kdo nám může v rychlém zlepšování zamezit, jsme my sami. Tedy v případě, že bude Sparta nejednotná a sparťané vzájemně neloajální."
 

Celé prohlášení Daniela Křetínského najdete na webu Sparty.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:20 01:00

   NHL: New York Rangers - Pittsburgh Penguins

   01:00

   Winter Games NZ - Freeski & Snowboard Slopestyle

   01:35

   NHL: Philadelphia Flyers - Washington Capitals

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Philadelphia Flyers - Washington Capitals

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 00:00 02:00

   NBA: Utah Jazz - Brooklyn Nets

   02:00

   Basketbal: Besiktas Sompo Sigorta - Falco Szombathely

   03:40

   Element (400)

   03:55

   NBA – akce měsíce

   04:05

   NHL: Vegas Golden Knights - Chicago Blackhawks

   09:00

   Grand Slam of Darts 2019

Celý Program