Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nesplněné přání A co Rosický?

Křetínský má smůlu! Kadlec se chce prosadit ve Frankfurtu

Václav Kadlec
Zdroj: isifa.com
Václav Kadlec

Jedno ze dvou velkých přání, která neskrývá Daniel Křetínský, se majiteli fotbalové Sparty určitě nesplní. Alespoň ne v nejbližších měsících. Útočník Václav Kadlec totiž zůstává ve Frankfurtu. A má v plánu se v devátém celku uplynulé sezóny prosadit.

S vyjasněním situace okolo třiadvacetiletého útočníka, který na jaře na Letné úspěšně hostoval, přišel magazín Kicker. "Může se stát, že nás někdo z útočníků opustí, Kadlec ale zůstane. Podle předsedy klubu Heriberta Bruchhagena se chce v klubu prosadit." řekl v rozhovoru kouč Frankfurtu Armin Veh.

 

O reprezentačního útočníka, jenž se představil i na nedávném domácím mistrovství Evropy jednadvacítek, které pro něj však skončilo už po půl hodině zraněním, přitom byl zájem nejen z Prahy, ale i z dalších evropských celků.

 

"Měl nabídku z dánského Midtjyllandu, nepřímo víme i o zájmu z Holandska," připustil trenér Eintrachtu Armin Veh pro magazín.

 

Tomáš Rosický do Sparty! To je velký Křetínského plán. Čtěte ZDE!

 

Do přípravy bundesligového celku naskočí Václav Kadlec, jen co se zotaví ze zranění kotníku.

 

Daniel Křetínský potvrdil zájem o Václava Kadlece před pár dny. Spolu s ním by do klubu co nejdříve rád přivedl i Tomáše Rosického, který má ale ještě na rok smlouvu v Arsenalu.

 

„Strašně bych si přál, aby Tomáš přišel a stalo se tak brzo, ale to je asi tak všechno, co k tomu teď mohu říct. Chápu, že odcházet z Arsenalu po tolika letech je těžké. Asi bych ale mu neodpustil, kdyby odešel jinam, než do Sparty. Věřím, že jednou u nás bude hrát," předestřel letenský boss své touhy.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:30 16:30

   The Boodles 2019

   16:30

   RunTour – Ostrava

   16:45

   The Boodles 2019

   17:50

   Běhej lesy – Vysočina

   18:00

   The Boodles 2019

   20:00

   Czech rally 2019 (4)

 • Nova Sport 2

  • 14:35 18:30

   World Cup of Pool 2019

   18:30

   Spartan race – Dolní Morava

   18:40

   Tom Belz - Kilimandscharo

   19:10

   UFC Main Event (4)

   20:05

   World Cup of Pool 2019

   00:00

   Major League Soccer Highlights (16)

Celý Program