video schytal kritiku

ČESKÁ ŘEŽBA V NHL: Takhle drsně Krejčí napadl Plekance!

Krejčí napadl Plekance v zápase NHL
Zdroj: Twitter
Téma:
NHL

Naprosto rozdílné pocity zažívala po bitvě svých týmů v NHL dvojice nejproduktivnějších českých hokejistů. Zatímco Tomáš Plekanec se zapsal mezi střelce Montrealu a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu, David Krejčí v dresu Bostonu po porážce 2:4 schytal ostrou kritiku od svého trenéra.

Duel mezi velkými rivaly rozhodl 68 vteřin před závěrečnou sirénou v přesilové hře Desharnais. Svůj podíl měl na vítězné trefě měl i Plekanec, byť v tu chvíli seděl na střídačce.


Právě kladenský odchovanec byl tím, kdo byl faulován. A potrestaným hráčem nebyl nikdo jiný než Krejčí. Ten svého spoluhráče z reprezentace naprosto zbytečně poslal k ledu nevybíravým krosčekem u mantinelu ve středním pásmu. Těžko se pak Krejčí mohl divit kritice kouče Claudea Juliena. "Lídři by měli mužstvo vést k vítězství, ne k porážkám. Jsou to opravdu nesmyslná vyloučení, za která jsme zaplatili," řekl frustrovaný kouč Bruins. "Právě kvůli nedisciplinovanosti prohráli poslední dva zápasy. Je smutné, že za to mohli naši klíčoví hráči," zlobil se Julien.


TAKÉ ČTĚTE:


Devětadvacetiletý centr po utkání se slovy trenéra souhlasil. "Bylo to stupidní vyloučení dvě minuty před koncem zápasu. Celý tým tvrdě bojoval a pak udělám tohle... Bylo to hloupé a stálo nás to zápas," mrzelo Krejčího.


A co na to faulovaný Plekanec? "Nebyl to zrovna nejchytřejší faul," přiznal 33letý centr elitní útočné formace Canadiens, který si polepšil už na sedm gólů v nové sezoně.
 

pha TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Classic match Ligue 1: Paris Saint - Germain - Stade Brestois

   15:00 16:45
   16:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   17:00

   Off-road Maraton (1)

   17:20

   Filip Řeháček - zimní příprava

   17:30

   Silk Way Rally

   18:00

   Odpolední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • NHL: Vancouver Canucks - Buffalo Sabres

   15:05 16:50
   16:50

   Element (417)

   17:00

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   18:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Detroit Pistons

   20:15

   Basketbal: Blake Griffin - NEJ akce 2015 - 2020

Celý program