Publikováno 13. 2. 2019
nhl noční zápasy

Krejčí zastoupil Pastrňáka! Dvěma góly a asistencí zničil Chicago

David Krejčí

Hokejisté Bostonu zvítězili i bez zraněného Davida Pastrňáka nad Chicagem 6:3 a dvěma góly k výhře přispěl David Krejčí.

Boston oznámil v den zápasu, že si Pastrňák poranil palec na levé ruce a podstoupil operaci, po níž bude minimálně dva týdny mimo hru. Bruins i bez svého nejproduktivnějšího hráče této sezony předvedli proti Chicagu ofenzivní smršť a k výhře je nasměroval úsek mezi 15. až 19. minutou, ve které otočili skóre z 0:1 na 3:1.

Sestřih ze zápasu Boston - Chicago VIDEO:

Obrat odstartoval v přesilové hře Krejčí, který střelou bez přípravy vyrovnal na 1:1. Český útočník si připsal další bod v závěru druhé třetiny, v níž jeho prudkou přihrávku usměrnil do branky na hranici brankoviště stojící Jake DeBrusk a zvýšil na 4:1. Krejčí v 56. minutě uzavřel skóre a poprvé v aktuálním ročníku NHL vstřelil v jednom utkání dvě branky.