nhl noční zápasy

Krejčí gólem rozhodl zápas! Zadina oslavil první trefu v NHL

David Krejčí

David Krejčí rozhodl v prodloužení o výhře Bostonu 4:3 nad Carolinou. K tomu přidal ještě asistenci a byl právem vyhlášen první hvězdou utkání.

Devatenáctiletý Filip Zadina oslavil svůj premiérový gól v NHL, jeho Detroit ale nakonec podlehl v prodloužení Coloradu 3:4. Ondřej Palát pomohl Tampě gólovou asistencí k výhře nad Winnipegem.

Filip Zadina a jeho první gól v NHL:

Boston prohrával po gólech Sebastiana Aha 0:2, ale v rozmezí 33. až 43. minuy skóre otočil. Vyrovnávací branka padla po akci Krejčího. Český útočník získal na obranné modré čáře puk a rychlý průnik po levé straně zakončil střelou, kterou dorazil Jake DeBrusk. Oba si v prodloužení role prohodili. DeBrusk vybojoval kotouč a z otočky ho nezištně přihrál před branku, kam si najel Krejčí, který pěkným blafákem oklamal gólmana Curtise McElhinneyho.

Rozhodující gól Davida Krejčího v prodloužení VIDEO:

Moc nechybělo, aby si vítěznou trefu připsal také Zadina, který hrál v NHL čtvrtý zápas. Český útočník dostal Detroit v 58. minutě do vedení 3:2, když se po pasu Hronka prosadil v přesilové hře střelou z pravého kruhu. Colorado ale vyrovnalo za 38 sekund trefou Tysona Barrieho a v prodloužení dokonal obrat Nathan MacKinnon.