Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 8. 8. 2018
Čerstvá láska šťastný pár

Kráska Slováková má novou lásku: Hokejista z reprezentace!

Nela Slováková a Lukáš Kozák
Zdroj: Instagram/Profimedia
Nela Slováková a Lukáš Kozák

Sexy blondýnka Nela Slováková, která se do očí veřejnosti zapsala zejména po televizní realityshow, má novou lásku. Provokující kráska si našla hokejistu Lukáše Kozáka, který na několika akcích reprezentoval Slovensko a působil i v prestižní KHL.

Znají se už nějakou dobu a teď šli s pravdou ven na sociálních sítích. "Seznámili jsme se před několika týdny na oslavě kamarádky, kde jsme se v podstatě ani neregistrovali. První sympatie přišly při setkání v Ostravě. Následná večeře v Brně, spontánní dvoudenní výlet a ta základní chyba, kterou už jako chybu neberu, a nepozornost, kdy jsme oba přidali fotku té samé večeře a byli jsme prozrazeni," cituje slova Slovákové eXpres.cz.

 

113

GALERIE: Nela Slováková a Lukáš Kozák

Zdroj: Instagram/Nela Slováková

Nela Slováková

Hodnocení:


 

Teprve před pár týdny přitom skončil vztah Slovákové a teď už jejího bývalého přítele Martina Baláže. A kdo, že je aktuální partner oslnivé blondýnky? Jmenuje se Lukáš Kozák a aktuálně působí ve slovenské extralize. Hokej si zahrál také za brněnskou Kometu a prošel si i KHL. V dresu slovenského národního týmu odehrál přes třicet zápasů.

lju TN.cz