Kisel a Latka

Král do PL? Zájem z Anglie máme, záleží i na Euru, říká manažerské duo

Otava redakční fotka
Marek Otava
23.4. 2021 16:24
Téma:

Možná přelomovou sezonu hraje záložník Alex Král. S ruským Spartakem útočí na místa zaručující Ligu mistrů a chystá se s reprezentací také na Euro. Po něm by pak mohl přijít i velký přestup, třeba i do Anglie. "Ano, jednáme i s kluby z Premier League," potvrzuje jeho manažerské duo Kisel - Latka.

Karol Kisel a Martin Latka vedou sportovní agenturu K2K Sports, která zastupuje právě i Alexe Krále a momentálně se přímo v Moskvě chystají sledovat víkendové derby.

"Alex je plně nachystaný, dneska jsme byli na Spartaku a všichni jsou namotivováni a věří v úspěch v derby, který by jim dal i šanci na účast v Lize mistrů," říká Karol Kisel před zápasem Spartaku proti CSKA.

Moskevský Spartak je momentálně v ruské lize třetí, nicméně pouze dva body ho dělí od druhé příčky, která by znamenala vstupenku do milionářské soutěže.

Zdali se to povede, záleží i dost na Alexi Královi, jenž je pro Spartak klíčovou postavou. V Moskvě je navíc na výsost spokojený.

"Maximálně spokojený, podmínky pro život, jak tréninkový, tak fotbalový, jsou prostě na top úrovni," říká jeho druhý agent Martin Latka.


"Vidíme to i my, pokaždé, když sem dorazíme. Všechno je tu na profesionálním levelu a Alex se může věnovat jen svému tělu a tréninkům a spolu s jeho přístupem se tu může skvěle rozvíjet," dodává Kisel.

Nicméně i tak se nabízí otázka, zdali pro 22letého záložníka nedozrál čas na další přestupový krok.


"S přestupem nikam nespěcháme, Alex je tu spokojený. Záleží, jestli ta nabídka bude dávat smysl pro jeho další vývoj. Dost bude také záležet na Euru a jeho výkonech zde. Myslím, že tam má naše reprezentace šanci na úspěch,“ vysvětluje bývalý záložník Sparty i Slavie Karol Kisel, jenž nyní zastupuje Krále jako agent a možná mu i zařídí smlouvu v Anglii.


"Ano, můžeme potvrdit zájem z Premier League," dodává Kisel trošku tajemně, následně ale zmiňuje, že výbornou reklamu českému fotbalu udělalo duo Souček - Coufal, z něhož je druhý jmenovaný také klientem jejich agentury.

 

"Ti kluci ukázali v Premier League skvělou herní kvalitu. Navíc přidali i vítěznou mentalitu, kterou má i Alex, takže je jen potřeba ten přestup správně naplánovat," poukazuje Kisel na českou dvojici z West Hamu.

 

"Premier League by mu typologicky seděla, plus je to jeho sen. Navíc Tomáš Souček s Vládou Coufalem ukázali, že se dá v Anglii prosadit, takže jdeme tomu snu naproti," uzavírá Latka.

 


Sledujte sport také na portálu Voyo, kde si můžete vychutnat své oblíbené přenosy živě i ze záznamu.

Po přestupu do Spartaku v roce 2019 Alex Král vysvětlil, proč si zvolil zrovna tento ruský klub:


VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: Atlanta United FC - Philadelphia Union

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens

   12:45

   T - Mobile Česká Enduro Serie - Klínovec

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • ATP Tour 250: Mallorca Championships

   09:00 10:40
   10:40

   Fotbal: Ligue 1 - Nejlepší zákroky sezony (4)

   10:50

   Kolo pro život - Orlík

   11:00

   NBA: Phoenix Suns - Los Angeles Clippers

   13:00

   Fotbal: New York Red Bulls - Nashville SC

   14:45

   Major League Soccer Highlights (8)

Celý program