Emoce Zimní olympiáda

Kovalčuk o ZOH 2014: Vanek bral kokain, jiní močili do vody Číňanů!

Ilja Kovalčuk a Thomas Vanek
Zdroj: Profimedia
Ilja Kovalčuk a Thomas Vanek
Téma:

Ve snaze bránit jméno Ruska od nařčeních ze systematického dopingu se někteří sportovci odvažují k bizarním prohlášením. Do této skupiny lze zařadit i slova Iljy Kovalčuka, který se rozpovídal o chování rakouských hokejistů na posledních olympijských hrách.

Slavný ruský útočník, který chtěl v Pchjongčchangu zaútočit na zlatou medaili jako náplast za zpackanou domácí olympiádu v Soči, se pustil do verbálního útoku. Jeho terčem se stali rakouští sportovci, kteří měli v olympijské vesnici ztropit velký skandál.

 

 

„Jak můžou potrestat Rusko, když Rakousko je na tom možná ještě hůře? Thomas Vanek byl během poslední olympiády v kokainovém opojení. My sice stále pijeme, to je pravda, ale koho to zajímá? To dělá každý,“ prohlásil bývalý hráč Atlanty Thrashers nebo New Jersey Devils, který ale poněkud pozapomněl na důkazy o zakrývání dopingových případů v ruských laboratořích.

 

„Polovina rakouského týmu byla ve vězení, ale ráno si pokojně šli soutěžit do svých disciplín. Bylo totiž hlášeno, že v noci ukradli tašky a bundy italského bobového družstva a to bez jakéhokoliv důvodu. Vymočili se do sněhu a dali to do džbánů na vodu čínského curlingového týmu,“ dokončil své šokující prohlášení.

 

 

Situace okolo účasti ruského hokejového týmu je stále nejasná. Pokud ruští hokejisté na olympijský led opravdu nastoupí, budou mít na sobě měli dresy bez státních symbolů. Jejich vzhled na svém Twitteru uveřejnil ruský novinář Igor Jeronko.

tc TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Jorge Lorenzo - Válečník

   01:05 02:30
   02:30

   Michelin Virtual British Grand Prix

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - HSG Wetzlar

 • Nova Sport 2

  • World Darts Championship 2019

   22:30 01:40
   01:40

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   09:00

   Premier League Darts 2019

   10:55

   Basketbal: Giannis Antetokounmpo - NEJ akce 2015 - 2020

   11:25

   NBA - Trefy po získání míče 2015 - 2020

   11:50

   Best of Ultra Trail Mont - Blanc

Celý program