rozvod hvězdného páru

Koukal promluvil: Gabriela neříká pravdu, mohu to dokázat

Petr a Gabriela Koukalovi
Zdroj: Profimedia
Petr a Gabriela Koukalovi
Téma:

Bývalý badmintonista a manžel Gabriely Soukalové se vyjádřil k situaci kolem jejich rozvodu. Ostrá slova na jeho adresu jsou prý vytržená z kontextu a řada věcí není tak, jak se zdá.

Gabriela Soukalová vykročila do nové kapitoly života, vrátila se ke starému příjmení a s novým přítelem už čeká miminko. Nicméně rozvod s Petrem Koukalem má dlouhou dohru a zazněla řada nepěkných věcí. Exmanžel soukromí nechce řešit přes média, ale situaci shrnul ve svém vyjádření."K jednotlivým rozhovorům, které Gábina poskytla v posledních dnech médiím, se nebudu vyjadřovat. Pouze konstatuji, že její výroky jsou nepravdivé či účelově vytržené z kontextu, což naštěstí mohu prokázat. Rozhodně to ale nebudu dělat přes média, protože v tom postrádám jakýkoliv smysl," stojí v úvodním vyjádření Petra Koukala, které zaslal redakci Nova Sport.

 

Na začátku doufali v klidný rozvod, ale to se rychle změnilo. Bývalý pár například řeší majetkové spory. Přitom Petr tvrdí, že na začátku plně spolupracoval a přijal návrh exmanželčiny strany.
 

"Realita je taková, že na začátku rozvodových jednání jsem ani neměl advokáta, Gábinině původní právničce jsem poskytl veškerou požadovanou součinnost, a díky tomu byla po pár týdnech připravena k podpisu dohoda o vyrovnání, a to na základě propočtů Gábininy právničky. Poté jsem ale byl bez jakéhokoliv důvodu osloven novým Gabininým právníkem, který mi na prvním setkání řekl, že domluvenou dohodu Gábina neuzavře, ať si raději najdu také právního zástupce, což jsem následně učinil."
 

Nyní je Petr Koukal zastupován advokátem a podle sdělených informací má nového, již třetího zástupce, i Gabriela. Exmanžel stále věří v klidné vyřešení problému, ale je připraven i na opačný scénář.
 

"Nezbývá mi než věřit, že konečně dojde brzy k dohodě a nebude potřeba věc řešit soudně. Pokud by ke smírné dohodě i přes to všechno nakonec nedošlo, jsem připraven vše obhájit u soudu," stojí ve vyjádření.

Na závěr ještě dodal, že mu celá situace není příjemná a mrzí ho mediální zájem: "Nerozumím, proč se Gábina snížila k tomu, za co vždy tolik kritizovala ostatní, ale odmítám činit totéž, a proto dál celou situaci mediálně komentovat nechci."

Rozvodu hvězdného páru se na podzim 2020 věnovala reporáž Televizních novin: 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Washington Capitals - Buffalo Sabres

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   12:50

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Bike2Boat - MTB & Kayak Expedition

 • Nova Sport 2

  • Manchester United - Granada CF

   09:00 10:45
   10:45

   NBA Triple (4)

   11:00

   NBA: Los Angeles Lakers - Boston Celtics

   13:00

   AS Řím - AFC Ajax

   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

Celý program